Forum

Wyposażenie - Dekoracje

fotoobraz czy kilka małych fotografii

vivienne

Czy macie fotoobrazy? Zastanawiam się nad tym, czy lepiej mieć normalne zdjęcia, na przykład 10 ramek powieszonych na ścianie, antyramy odpadają, bo mi się to wcale nie podoba, czy może lepiej fotoobrazy? Chodzi mi o zdjęcia dzieci i ślubne.

malinca

Ja mam fotoobrazy drukowane na płótnie :) Kompozycja z mniejszych zdjęć też może być ciekawa, ale taki większy portret jednak robi wrażenie.

vivienne

malinca, gdzie je drukowałaś? To były Twoje zdjęcia, czy jakieś grafiki?

malinca

Moje prywatne zdjęcia drukowałam, w Kserkopie ;)

Darekson

ja drukowałem zdjęcia ze swojej prywatnej galerii na plótnie na stronie Foto4u https://www.foto4u.pl/fotoobrazy i jakość pierwsza klasa

beatawol0256

Jeszcze jakiś czas temu napisałabym, że małe fotografe, ale teraz sama zastanawiam się nad jednym duzym fotoobrazem. Tylko muszę znaleźć firmę, która wykona taki duży plakat w dobrej jakości. :)  Ale stawiam na tę opcję :)

Monia1990

@beatawol0256 Polecam wydrukinasztuki.pl  Sama zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Mają foto obrazy na płótnie, zdjęcia i plakaty. Zdjęcie możesz przesłać sama, albo możesz wybrać z tego co już mają. W każdym razie mają tanio i wykonują super ;) 

Kozacka_pl

Kwestia gustu, ja osobiście uzależniam to od danego pokoju w którym chcesz zaaranżować scianę, do pokoju dziecka warto zastanowić się też nad naklejkami.

nelka11

Najlepiej takie zdjęcia oprawić w antyramy. Antyramy nie muszą byc tej samej wielkości. Bardzo ładnie wygląda kolarz z wielu różnych formatowo zdjęć na ścianie:

https://www.galeriaplakatu.com/antyramy

Na stronie jest bardzo duży wybór takich właśnie antyram.

Tutaj w wersji nowoczesnej:

Tutaj w wersji tradycyjnej:

Monia022

Ja wolę kilka fotografii niż jeden wielki fotoobraz. Głównie dlatego, że miałabym problem z wyborem tylko jednego zdjęcia haha...

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja