Forum

Wyposażenie - Łóżka

Gdzie szukać tanich łóżek?

Pelagia

Mam materac 160x200 i szukam teraz do niego ramy, Jak już coś mi się podoba to kosztuje kosmiczne sumy, a wszystko co tanie jest brzydkie... może wiecie gdzie można znaleźć coś ładnego i tanio?

PlastStol

Polecam lozka firmy Plast-Stol Ceny konkurencyjne a i wyglad modny i ciekawy. www.plaststol.sklepy24h.pl

otis12
Pelagia napisał:

...ak już coś mi się podoba to kosztuje kosmiczne sumy, a wszystko co tanie jest brzydkie... może wiecie gdzie można znaleźć coś ładnego i tanio?

Miałem podobny problem... do zeszłej niedzieli:) Znalazłem w Ikei wymarzone łóżko w tym dziale przy kasach (tam, gdzie wystawiają produkty z jakimis zarysowaniami czy ze zmienionej ekspozycji) za 50% ceny! Normalnie sama rama kosztowala 1500zł a ja za rame, materac i komplet poscieli zapłaciłem 1300zł! ten sam zestaw w normalnej cenie = 2600zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Książkowy przykład tzw, okazji:) pozdrawiam i życzę równie udanych łowów;) ------ Stylowe http://www.zurowscydesign.pl

Marciolek

Ja też kupiłam w Ikei. Jest godna polecenia!

anka321

Fajne łóżka mają na esmebel.com. Do materaca nadają się idealnie, bo są to takie typowe "ramy". Dodatkowym plusem jest solidne wykonanie z sosny, no i niewielki koszt (takie 180/200 można kupić za ok 650 zł, więc wydaje mi się że chyba taniej nie znajdziecie). No i na przesyłkę nie trzeba długo czekać, a jak zamówisz w salonie meblowym to zdarzyło mi się nawet parę tyg oczekiwać na dostarcznie.

marlania

a poszukac w necie? moja kolezanka tak kupila niedrogo rame, ale niestety nie pamietam strony.

angelus

Jak chcecie kupić tanie łózko, solidne i prezentujące się dobrze, to mogę polecić esmebel.com. Ja znalazłam tam łózko sosnowe idealne do sypialni małżeńskiej. Zastanawiam się czy czegoś jeszcze nie kupić, bo maja naprawdę konkurencyjne ceny. Wiadomo, że drewniane meble są teraz bardzo drogie, więc uważam, że to ogromna okazja.

Willa

Faktycznie na esmebel.com maja bardzo fajne i tanie łóżka. To duże łoże małżeńskie jest całkiem, całkiem i sama bym chętnie takie przyjęła. Poza tym meble są ekologiczne, a to sobie cenię bardzo - nie ma żadnej sklejki, wszystko naturalne.

controlhome

Oprócz Ikei jest jeszcze "isk", też można znaleźć coś ciekawego w dobrej cenie. Ostatecznie zawsze można coś wypatrzyć na allegro. -- Pozdrawiam ControlHome - http://controlhome.pl

simply

No tak ikea ma ładne łóżeczka, ale niestety z doświadczenia wiem, że niestety nie są zbyt trwałe. szybko się wyciera materac i czujesz każdą sprężynę;/ Po niezbyt ciekawych doświadczeniach z ikeą postanowiłam zainwestować w meble drewniane z esmebel.com, o którym już wcześniej była mowa. Ale w zasadzie nie był to zbyt duży wydatek bo na esmebel.com ceny są bardzo przystępne;)

PlastStol

www.plaststol.pl Zapraszam do zapoznania sie z oferta, naprawde warto

popart

Jeżeli chodzi o ramę, to w wielu miejscach można coś takiego dostać. Ja ostatnio znalazłam świetna ramę na extrapunkt.pl W sumie to na razie nie potrzebuję, ale moi rodzice szukali czegoś do sypialni i podrzuciłam im namiary. Znaleźli sobie jeszcze do tego materac i wyszło ich super tanio. Jak dla mnie całkiem niezłą ofertę mają. Zobacz zdjęcie: http://www.extrapunkt.pl/images/midi/inter_Classic_LOZE.jpg Jak wam się podoba?

AniaF

Poszukuję takiego łóżka http://deccoria.pl/galeria/foto,id,35331,401747. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie mogę je znaleźć? Dziękuję za pomoc.

KELMAN

Polecamy zajrzeć na stronę: http://www.kelman.pl/kategoria76,lozka.html, Znajdziesz tutaj wiele rodzai łóżek o różnych wykonaniu i zakresach cenowych.

thuggish

http://www.esmebel.com/rodziny,rafael3,14,Lozko_160_bukowe_woskowane_RAFAEL_,1402.html polecam to łóżko, z bukowego drewna, moim zdaniem nie dość, że ładne to jeszcze wytrzymałe (bukowe meble są dużo trwalsze niż sosnowe). Cena też, jak na lite drewno, atrakcyjna.

detox

Jak mają być tanie, to wydaje mi się, że na meblopol.net można znaleźć co najmniej kilkanaście takich, które warto byłoby kupić, bo są dobre jakościowo, a w porównaniu z jakością ceny są naprawdę przystępne. Warto sobie zerknąć, bo nie wszędzie maja takie dobre ceny, no na pewno nie w sklepach na mieście.

sonia2010

thuggish, fajne te meble co pokazujesz. Generalnie przewertowałam tę stronkę i wyglądają bardzo porządnie te meble. W sumie to są drewniane, więc głównie dlatego. To tak jak z panelami, niby wyglądają ładnie, ale jak się patrzy na deski czy parkiet, to jednak człowiek się orientuje, że co drewno to drewno. Z meblami jest tak samo: sklejka, paździerz odpada w porównaniu z drewnem.

shpaq23

Tymianek

W sklepie TWOJEMEBLE.pl rusza nowa promocja. MEBLE Black Red White TANIO! Marzysz o nowym looku swojego mieszkania? Teraz jest świetna okazja aby dokonać zmian, na które tak długo czekałeś. Pomoże Ci w tym najnowsza promocja „BEZ VAT” na wszystkie meble! Sprawdź: www.twojemeble.pl Promocja trwa do 20.06.2011r.

Patrycja20

Zapraszam do mojego sklepu www.sofa.sklep.pl Może znajdziesz coś dla siebie:) Pozdr

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja