Forum

Wyposażenie - Łóżka

Gdzie szukać tanich łóżek?

kimibe

zobacz do mojej galerii :) mam tam łóżka wykonywane przez znajomą firmę. Ceny nie są kosmiczne ;) zobacz może akurat coś Ci się spodoba :) mają dużo więcej wzorów. Ja wybrałam dwa moje ulubione! Pozdrawiam :)

kimibe

zobacz do mojej galerii :) mam tam łóżka wykonywane przez znajomą firmę. Ceny nie są kosmiczne ;) zobacz może akurat coś Ci się spodoba :) mają dużo więcej wzorów. Ja wybrałam dwa moje ulubione! Pozdrawiam :)

fafik

Ja mam łóżko drewniane w tym rozmiarze zakupione w sklepie www.urokdrewna.pl i w porównaniu z innymi nie kosztowało zbyt wiele jak na tego typu łóżko, a wygląda i sprawuje się :)naprawdę imponująco

sweetleopard

Ja mam łóżko, a raczej rozkładana kanapę z Ikea, cena oczywiście była do przyjęcia, ale nie powiem, żeby mi było wygodnie na nim spac, kanapa po rozlozeniu zapada się na tym załamaniu po srodku. Lepiej już chyba kupic rame z materacem, a jak rozkładane to w jakiejś porządnej firmie!

NajlepszaPosciel

Zazwyczaj tak jest, że wszystko co ładne jest i drogie niestety .. miałam tak samo, jednak znalazłam stolarza, z którym udało mi się dogadać. Może i kupiłabym coś w sklepie, gdyby mój materac był wymiarowy, a tu bach.. nie jest . Także udało mi się dogadać z tym stolarzem i zmontował mi łóżko za niewielką cenę! :) Pozdrawiam! _____ najlepsza-posciel.pl

sawyer

Jeżeli chcesz tanie łóżko, to musisz liczyć się z tym, że za długo ono u Ciebie na pewno nie postoi. Dlatego lepiej jest kupić solidne, drewniane łóżko i mieć pewność, że za parę miesięcy nie będziesz musiała kupować nowego. To jest moim zdaniem ciekawe: http://www.esmebel.com/rodziny,luca,10,Lozko_sosnowe_surowe_LUCA,1000.html i na pewno jest bardzo solidne.

pisii35

Moje łoże także pochodzi z Ikei i naprawdę sobie chwalę. Warto zainwestować troszkę więcej pieniędzy w naprawdę dobry materac - wszak wiadomo że jak się człowiek wygodnie wyśpi to i lepiej funkcjonuje.

fafik

efektowne i przede wszystkim niedrogie www.urokdrewna.pl znajdziesz też na www.lozkodrewniane.pl i www.lozkabukowe.pl . Polecam bo znajomi zamawiali tam meble do sypialni i są bardzo zadowoleni :)

LozkaWodne

Jeżeli chodzi o łóżka,to polecam również te wodne,które znakomicie działają na nasz kręgosłup,nie kosztują wiele i są bardzo wygodne. Zobacz u nas www.Lozkawodne.pl

Bartlomiej_J

Jeśli chodzi o łóżko, to ja bym wybrał zdecydowanie te z naturalnego drewna. Tutaj można znaleźć bardzo ładne, solidne łóżka i w korzystnych cenach: http://www.seart.pl/lozka-c-4.html Drugą sprawą jest znalezienie odpowiedniego materaca, a to bywa często trudniejsze od wyboru samego łóżka ;-)

Kakala

Zajrzyjcie sobie do sklepu http://www.twojemeble.pl/, tam jest fajny wybór łóżek, jak potrzebujecie to warto zerknąć, może akurat się Wam któreś spodoba. Czasami też pojawiają się fajne promocje, więc można kupić taniej. Polecam.

januszg

ja z kolei chciałbym przestrzec przed kupowaniem mebli u "bodzia" - wyglądają może i fajnie, ale też chciałem przyoszczędzić i skończyło się na wymianie na nowe po kilku miesiącach.

papabe

Tobry i tani asortyment znajdziesz w sklepie internetowym comfortbe, coprawda specjalizuję się w materacach - ale z tego co pamiętam łóżka też mają na sprzedaż

januszg
papabe napisał:

Tobry i tani asortyment znajdziesz w sklepie internetowym comfortbe, coprawda specjalizuję się w materacach - ale z tego co pamiętam łóżka też mają na sprzedaż

A czy orientujecie się czy http://www.marsam.pl produkuje dobre ubrania? Będę potrzebował większą ilość i nie chciałbym aby po kilku użyciach były do wyrzucenia. Zapomniałem dodać czy nie znacie może jakiejś innej firmy produkującą odzież roboczą.

jeny

Jeżeli mogę wtrącić dwa słowa, widzę, że wątek wciąż żywy ;) Ostatnio poszukiwałem fotela do pokoju i zajrzałem na ul. Targową w Warszawie i mile się zaskoczyłem. Kupiłem fotel w cenie, jaką sobie założyłem, przy okazji zerknąłem na resztę oferty i widziałem, że maja i łóżka, może Cię zaciekawią? Zawsze możesz sprawdzić, sklep mieści się na roku Targowej i Kłopotowskiego 38

dzika

Przy takich inwestycjach nie warto liczyć każdego grosza bo wiadome, że łóżka nie zmienia się często, a komfort jest niezbędny i baaardzo ważny. W starym mieszkaniu miałam problem z moim łóżkiem i dopiero potem, gdy je zamieniłam poczułam różnicę. Łóżko jest bardzo ważnym elementem bo od niego zależy w jakim humorze rano wstaniemy. Poza tym tyle słyszy się teraz o różnych wadach postawy, bólach kręgosłupa - wydaje mi się, że zarówno materac jak i łóżko ma na to ogromny wpływ. Sama mogę polecić Ci łóżko Verona, które znajdziesz tutaj http://www.max-fliz.com.pl/pl/maxliving kupowałam u nich również materac taki specjalny dla alergików. U mnie sprawdza się super, a cena moim zdaniem znośna.

Gregory

W ikei znajdziesz coś co Ci się na pewno spodoba a nie wydasz przy tym dużych pieniędzy.

Bochenka

Też kupowałam łóżko w ikei :P no bo tam są znośne ceny :P i jestem zadowolona

kejsi

na pewno każdemu zależy na tym, żeby wydać jak najmniej, ale nie ma co ukrywać tego, że łóżko i inne meble powinny być trwałe, bo jednak chyba nikt nie chce kupować mebli co pół roku. Ale na pewno warto szukać promocji. Z tego co widziałam to na Kelman.pl są często jakieś fajne promocje.

sofasklep

Czasami można znalezc dobre i w dobrej cenie łóżka warto poprzegladac sklepy internetowe czesto są promocje na sklepach

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja