Forum

Wyposażenie - Antyki

Genialne meble z odzysku

milecka

Hej! Zakładam wątek, by podzielić się zdjęciami/stronami, gdzie można zobaczyć 2 życie mebli. Ja zacznę od tej genialnej komody, którą można zobaczyć tutaj http://www.seart.pl/komoda-drewna-odzysku-fridge-p-378.html Buziaki!

bosshome

Wow piękna! Ja dostałam po pradziadku w jakiprezent.pl piękny stary kredens ale jeszcze nie wzięłam się za jego odnawianie póki co. Mam nadzieję, że mój efekt też będzie przynajmniej tak dobry jak tutaj:)

BlueDecoria
milecka napisał:

Hej! Zakładam wątek, by podzielić się zdjęciami/stronami, gdzie można zobaczyć 2 życie mebli. Ja zacznę od tej genialnej komody, którą można zobaczyć tutaj http://www.seart.pl/komoda-drewna-odzysku-fridge-p-378.html Buziaki!

Cudeńko!

Deko

Co sądzicie o dizajnie PRL? Warto to gdzieś trzymać na strychach?

Maszkara

Uwielbiam takie meble :) Odrestaurowane mogą być prawdziwą perełką w mieszkaniu. Mam parę takich- komodę, kredens kuchenny( jeszcze pomalowany na biało niestety) i zastanawiam sie jak wszystko zgrać z nowymi sprzętami kuchennymi. Chodzi o to żeby za bardzo sie nie wyróżniały w takiej kuchni na "stary styl" Muszę popatrzec na electro.pl czy nie mają jakiś stylizowanych kuchenek albo lodówek :) Jeśli tak to biorę się zaodnawianie kredensu i będzie pieknie w mojej kuchni

Jacusia

jak masz stary kredens to kuchnie w sytlu rustykalnym bym zrobiła, ale to i całe mieszkanie takie musi być. Nie wyobrażam sobie teraz takiego kredensu w kuchni w bloku na przykład ... ale może jestem ograniczona :) lepiej w zabudowie wziąć lodówkę i dopasować meble, lodówki znajdziesz na avans.pl ceny nawet ok. Teraz nie sa modne takie wnętrza, lepiej coś skandynawskiego, nowoczesnego jednoczesnie, takie piekne są kuchnie

Darianna

Piękne

Miczel

zgadzam sie z Jacusią. Nie wystarczy jedna komoda, cale mieszkanie, albo chociaz pokój musi byc w takim klimacie

polunia12

A według mnie właśnie nawet jeden mebel może nadać świetnego charakteru wnętrzu, nawet pośród nowoczesnych rozwiązań. Na przykład takie witryny http://aranzujemy.pl/witryna-czy-komoda-do-salonu-na-jakie-rozwiazanie-sie-zdecydowac jak tutaj są opisane moim zdaniem świetnie się prezentują, za szybą można wyeksponować jakieś ciekawe bibeloty, w przeciwieństwie do komody, w której wszystko jest schowane. W ogóle wnętrza ze zdjęć w tym artykule bardzo trafiają w mój gust!

Gienka34

Ja też kocham takie meble z odzysku. Sporo fajnych nabyłam na warszawskich targach antyków, od razu oddałam tam do renowacji - http://www.budowa-info.pl/meble-f40/renowacja-starych-mebli-w-domu-t677-10.html#p23372 I teraz meble są piękne.

wiper

takie meble mają zdecydowanie więcej uroku niż te z salonów meblowych

thetel

zgadza się, że mają więcej uroku, ale trzeba też je rozsądnie kompletować, bo nie do każdego wnętrza pasują

Robokop

Na pchlich targach można znaleźć piękne perełki, ale czasami trzeba mieć dużą wyobraźnię, żeby dojrzeć potencjał w pewnych rzeczach. :D

Malwina82

na pchlich tylko stare baby i drożyzna nieskromna.

Odpowiedz w temacie

Genialne meble z odzysku

Edytuj wypowiedź

Genialne meble z odzysku

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja