Forum

Wyposażenie - Krzesła

ikea...

anHell

mam pytanie dot. fotela bujanego z ikei, na stronie www figuruje jako IKEA PS GULLHOLMEN. zrobiony jest z wlokien bananowca i kosztuje ok. 200 pln... patrzac zwlaszcza na ksztalt zaglowka zastanawiam sie nad tym, czy jest wart swojej ceny... ktos zakupil? warto? dziekuje za odp :)

LYPA

Czy warto? Polecam przejechac sie do Ikei i usiasc - wtedy sama stwierdzisz, czy warto:). Ja natomiast bylem ostatnio w sklepie boconceptu - tam to maja dopiero fotele! Pierunsko drogie, to fakt, ale wygody i stylu to im nie mozna odmowic...

oluska

hej ja to bym się trochę zastanowiła nad tą ikeą,materiały niby dobre ale wiesz ile to wytrzyma, polecam sklepy ze starociami lub rzeczami używanymi z zachodu tam można naprawdę złapać okazję i jedyne w swoim rodzaju mebelki,pozdrawiam

LEZKA

nie warto po jakims czasie przeciera sie i peka

simply

No tak niestety meble z ikei nie są zbyt trwałe;/ Są bardzo ładne ale niestety nie są najwyższej jakości. Bardzo szybko się psują, więc czasem lepiej jest dołożyć i mieć porządne meble niż mieć meble, które w bardzo krótkim czasie mogą się rozpaść;/

TKM

O meblach z hipermarketu krążą naprawdę różne opinie i sam nie wiem co o tym myślec.. Osobiscie jakoś nie jestem do nich przekonany,chyba wolę robic zakupy w sklepach internetowych.

simply

Na pewno znajdą się też i zwolennicy mebli z ikei, ale ja zdecydowanie do nich nie należę. Bo naprawdę miałam kilka razy do czynienia za tego typu meblami i mogę się wypowiedzieć na temat ich jakości. czyli mogę śmiało powiedzieć, że są kiepskie. jestem zdania, że czasem lepiej jest dołożyć i kupić coś porządnego. Mnie np. bardzo podobają się krzesła z myin.pl są nowoczesne i bardzo designerskie ;)

lunatyczka

Masz rację Simply - tam można znaleźć narprawde fajne krzesła. A co do Ikea to jakoś nie jestem fanką. Generalnie niektóre rzeczy mają ładne,ale co z tego skoro niemal co drugi Polak ma je w domu. To nudne i banalne. No i ich trwałość też nie jest rewelacyjna

kejsi

oj te z ikei ładne, ale kiepskiej jakości, jak krzesło to takie z prawdziwego zdarzenia jak to http://www.vinotti.eu/product/114 od razu widać, że solidnie wykonane

Domartstyl

Zdecydowanie lepiej i zarazem taniej wyjdzie zamawiajac przez internet,np zobacz u nas http://domartstyl.pl/domartstyl/krzesla wybór jest szeroki,a miła obsługa chętnie doradzi.

kreatura

Ja wolę jednak sprawdzić takie meble na miejscu w sklepie. Jeżeli to fotel bujany, to na nim usiąść, pobujać się ;), zobaczyć jak się prezentuje itp. Tego z Ikei nie widziałam, ale marzy mi się coś takiego, więc go sobie poszukam :). Póki co bujam się jedynie w ogrodowym fotelu moich teściów, podobnym do tego http://sprzedajemy.pl/duzy-fotel-bujany-wiklinowy,2596262. Wolałabym jednak taki całoroczny we własnym mieszkaniu ;)

kreatura

Jestem też fanką huśtawek ogrodowych, tak swoją drogą. Myślę, że powinniśmy kupić jedną teściom na rocznicę ślubu, to i nam się wtedy przyda ;)

fantaZmagoria

A pamiętacie te stare fotele bujane, które były popularne w latach 80?

martike

IKEA ma tai wizerunek, przynajmniej się stara tworzyć przede wszystkim meble "praktyczne", a nie "wyglądające".

drewniana_belka

Zanim zdecydujesz się na jego zakup warto sprawdzić, czy będzie on odpowiadał twojej sylwetce oraz kręgosłupowi szczególnie, że kosztuje 200zł.. Szkoda byłoby marnować taką sumę na niewygodne siedzenie.

Myszka11

Nie wiem czemu jest tyle negatywnych opinii. Ja osobiście posiadam fotel z Ikei i jak dla mnie jest świetny.

Eli88

Ja też nie narzekam :)

kielanka

Ikea was nie meczy trochę już??Ja mam jej dość czasem. Gdzie nie pójde tam ikea w każdym domu...fajne maja rzeczy nie mozna powiedziec tylko mnie już zmeczyła.

BlueDecoria
kielanka napisał:

Ikea was nie meczy trochę już??Ja mam jej dość czasem. Gdzie nie pójde tam ikea w każdym domu...fajne maja rzeczy nie mozna powiedziec tylko mnie już zmeczyła.

Dlatego właśnie uwielbiam antyki :)

Krzysztofek2014

Powiem szczerze, że też trochę w moim domu zagościła ikea, ale co jak co, to tam krzeseł, czy foteli bym nie kupił. Są słabej jakości. Ceny niskie też raczej mówią same za siebie. Dobry fotel-wysoka cena. Jestem tego zdania. A już w ogóle nigdy więcej niczego w jysk nie kupię :D Sklep jakościowo maskaraaaaaaa

Odpowiedz w temacie

ikea...

Edytuj wypowiedź

ikea...

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja