Forum

Wyposażenie - Antyki

Ile kosztują antyki?

tobias

Ceny antyków potrafią być bardzo wysokie. Ceny mebli, obrazów czy zwykłych bibelotów uzależnione są od ich stanu oraz okresu, z którego podchodzą. W przypadku dzieł sztuki ważny jest oczywiście także ich autor. Nie każdy może pozwolić sobie na drogie antyki, ale czasami warto zainwestować w piękne rzeczy, by wnętrze naszego domu nabrało wyjątkowości. W tym celu można np. wziąć kredyt. Opinie o różnych kredytach możecie znaleźć na http://kredyt-warszawa.pl/.

bikoj

Ceny są wysokie, ale wątpię, by ktoś specjalnie brał kredyt, by kupić przedmiot stojący w domu.

Martyna2918

Jeśli ma się dobre oko, trochę zna się na antykach i lubi przedmioty np. z poprzedniej epoki, to już za kilkadziesiąt czy kilkaset złotych można coś fajnego znaleźć i udekorować swój kącik.

jerryfer

Antyki pomimo tego że mogą zniszczone to jednak dużo kosztują. Można upolować antyki, meble, obrazy na pchlich targach ulicznych i w antykwariatach.

marynal

Ja ostatnio kupiłam fenomenalny stary zegar na giełdzie staroci online. Polecam http://www.naszestarocie.pl

kalink

Sporo, a czasami bardzo dużo:)

Szybkieue

Pułap cenowy może być między kilkoma złotymi, a milionami. Czasem dzięki niewiedzy właściciela, można kupić coś za bezcen, ale to jest rzadkość.

predatrix

dokładnie, teraz coraz wiecej osob zna wartosc starych rzeczy, teraz w tv multum tych programow aukcyjnych wiec ludzie zaczynaja sie interesowacc starociami

arnold

To zależy gdzie je kupujemy i od kogo. W posiadanie antyków można wejść na różne sposoby. Jeśli mówimy o cenach to rozpiętość może być ogromna. Niekiedy właściciele czy sprzedawcy antyków biorą ceny z kosmosu, ale czasami można trafić na naprawdę dobrą okazję pod względem cenowym. Coraz popularniejsza staje się sprzedaż takich przedmiotów przez internet, ale tutaj trzeba uważać, gdyż trudniej jest nam ocenić stan danej rzeczy.... najlepiej poprosić sprzedającego o zdjęcia w dużej rozdzielczości. Naziemne antykwariaty też są jakąś opcją, ale tam ceny mogą być nieco zawyżane.

krzych34

Ja kiedyś znalazłem nowe meble drewniane stylizowane na antyki http://www.meblewoskowane24.pl/category.php?id_categor Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że ceny mogą być korzystniejsze niż meble zabytkowe, za które trzeba słono płacić.

zrobionezdrewna

Meble Hacienda to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników mebli antycznych. Kolekcja ta powstała z myślą o użytkownikach zainteresowanych stylem rustykalnym, stylem retro. Są to meble postarzane, faktura drewna może być strukturyzowana a uchwyty i zawiasy są poddawane procesowi rdzewienia, co jeszcze bardziej podkreśla stary charakter tej kolekcji. http://www.zrobionezdrewna.pl/kolekcje/kolekcja-hacienda/

Iskra_Iskiereczka

Kurczę, widzę, że i tu jest ten sam problem. Nie każda stara rzecz to antyk. A jeśli chodzi o ceny to w Polsce na prawdziwe antyki (tj. z czasów antycznych) stać tyko najbogatszych.

Bumam

Prawdziwe antyki (zabytkowe meble o dużej wartości historycznej) mogą być warte nawet setki tysięcy złotych.

bolinka

poszukaj po pchlich targach, coś tam ciekawego da się znaleźć

martka2

ja pare razy juz bardzo korzystnie wylicytowałam obraz przez OneBid, nie trzeba jeździć na żadne aukcje tylko normalnie bierze się udział w licytacji online tak jakby się było na miejscu

melgera

Za niektóre trzeba słono zapłacić..;/

bonnie3

niektore sa mega zdrogie

Wiesio54

I to bardzo dużo jeżeli mówimy o wyższej jakości.

lama1980

Zawsze można się udać na niemiecki flomark i tam naprawdę za kilkaset euro można ozdobić cały dom, w piękne rzeczy.

ZigiStar

Zależy gdzie się kupi. Można na pchlich targach kupować a i w Desie :)

Odpowiedz w temacie

Ile kosztują antyki?

Edytuj wypowiedź

Ile kosztują antyki?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja