Forum

Wyposażenie - Łóżka

Jaki materac najlepiej kupić?

Posty: 4
rysiu29

Szukam nowego materaca dla dwóch osob? Polecacie jakieś sklepy? i na co mam patrzec

Posty: 10
ASmeble

Przede wszystkim na jakośc oraz komfort, wygodę danego materaca, to ma wg mnie kluczowe znaczenie podczas jego wyboru. Najlepiej jeżeli przejdziesz się po sklepach i przetestujesz dany materac na żywo. www.ASmeble.pl

Posty: 18
IdealnyMaterac

Wybierając materac dla dwóch osób ważnym aspektem jest zwrócenie uwagi na indywidualne preferencje użytkowników tzn. różnica wagi między partnerami, preferowanie innego poziomu twardości materaca czy tryb dnia. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dopasować idealny materac.

Posty: 7
ledowisko

Materac należy dostosować do potrzeb naszego kręgosłupa więc najlepiej przejść się po sklepach i "popróbować" jak nam się leży na danym materacu

Posty: 50
Makrodom_pl

Po wygodny i niezbyt drogi materac (ale za to bardzo dobry jakościowo!) zapraszamy do nas: https://www.makrodom.pl/ .Chętnie doradzimy, pomozey wybrać odpowiedni rozmiar oraz poziom twardości:)

Posty: 54
orbital

Warto wyjść i zobaczyć jak ten materac wygląda, absolutnie nie warto kupować materaca w sieci, chyba, że po uprzednim sprawdzeniu jaki faktycznie jest. 

Posty: 2
annamariaaugustyniak

Nie jest łatwo wybrać dobry materac dla dwóch osób, tak żeby każdej pasował. Znajoma kupiła tutaj www.alvare.pl materac lateksowy i oboje z mężem są zadowloeni. Czytałam później z ciekawości opinie i faktycznie sporo osób poleca dla par materace lateksowe. 

Posty: 142
melinda

U nas bardzo dobrze sprawdza się materac piankowy dla par - o dwóch twardościach. Ta bardziej miękka pianka przeznaczona jest dla kobiety a twardsza dla mężczyzny. http://www.mkfoam.pl/produkty/materace/dla-niego-i-dla-niej/item/77-aie-elastik Dla nas świetna sprawa i rozwiązanie problemu bo wcześniej nie mogliśmy się dogadać co do twardości materaca.

Odpowiedz w temacie

Jaki materac najlepiej kupić?

Edytuj wypowiedź

Jaki materac najlepiej kupić?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.