Forum

Wyposażenie - Dekoracje

Jaki obraz ????

miskapolarna

Hejka. Wszystko zależny od tego co samej Ci się podoba i czego chcesz: dobrej inwestycji czy cieszenia oka i uzupełnienia wystroju. Jeśli chcesz połączyć te dwie rzeczy - przygotuj się na duuuuuuuży wydatek. Czy musi być to koniecznie obraz? A może designerska lampa-rzeźba? Unikatowy plafon-olbrzym lub jakas dobrze oświetlona płaskorzeźba. Obejrzyj galerie użytkowników - zobaczysz że nawet półka może stanowić dzieło sztuki użytkowej ;)

prozac6666

może tu coś znajdziesz?

cemilia

Autorce tematu chyba nie chodziło o to, aby jej doradzać co ma sobie powiesić na ścianie ale chciała nas prosić o nasze preferencje. Ja powiem tak: gdyby mnie było stać, tak jak mnie nie stać, to chciałabym powiesić sobie coś pokaźnych rozmiarów, coś olejnego, w ciepłych barwach i na pewno byłaby to jakaś abstrakcja. A ile byłabym skłonna zapłacić? Nie mam pojęcia... 200-500 zł.

iwonazlasu

U mnie wisi Strzemiński :D

galeriaTwardocha

Współpracując z Darkiem Twardochem, mogę powiedzieć, że klienci lubią obrazy ciepłe, nacechowane pozytywnymi uczuciami. Przyglądając się postaciom abstrakcyjnym można mieć odniesienie do naszej obecnej sytuacji życiowej. Zwłaszcza Ludzieńki Twardocha pokazują nam świat nieśpieszny, gdzie dwoje ludzi jest sobie oddanych, gdzie bliskość, czułość i oddanie mają swoją wartość. Zapraszam do obejrzenia jego prac www.galeriatwardocha.pl.

RollCia215

Witam. Co do obrazu to nie mam konkretnych kryteriów jaki on powinien być ;P ale lubię obrazy przedstawiające przyrodę, a szczególnie kwiaty. Podobają mi się obrazy średniej wielkości, o żywych kolorach. Dla mnie nie ma różnicy czy ten obraz jest jeden czy powielony. A co do ceny to raczej żeby obraz nie był drogi, tak do 100zł :) no chyba, że bym się zakochała w jakimś droższym obrazie to może może ;P ale bez przesady :) Mimo wszystko, żebym miała kupić jakis obraz to najpierw musiałby mi on wpaść w oko :) pozdrawiam

popkorn

Ciekawy temat. Ale nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Bo każdy człowiek inaczej reaguje na kształty, kolory, techniki, tematykę. To się dzieje w naszej podświadomości - wybieramy obrazy, które czujemy i które wywołują w nas emocje. Oczywiście nie piszę tu o przypadkach kiedy obrazy kupowane są wyłącznie dlatego, że komponują się np z sofą w mieszkaniu. Takie dzieła kupowane są raczej w sklepach typu Ikea i nikt się nad nimi nie rozczula. Ale wracając do wyboru obrazów - tych prawdziwych, przesiąkniętych duszą artysty - ja osobiście wybrałabym obrazy po prostu optymistyczne. :)

mojoimages

No ja zdecydowanie zdjecia. Najlepiej w "slusznych" formatach. W zaleznosci od klimatu pomieszczenia nalezy wybierac, jak sadze. Generalnie przepadam za zdjeciami klasykow fotoreportazu humanistycznego (np Henri Cartier-Bresson, Robert Doisneau, itp...). Jesli mozna pozwolisc sobie na pewna frywolnosc, to polecam zdjecia Wacka Wantucha lub w nieco innej kategorii Saudka. Gdzieniegdzie mozna trafic na odpowiednich rozmiarow przedruki. Zasadniczo - u mnie na scianach (poza jednym zdjeciem bressona) wisza jedynie zdjecia mojego autorstwa, w miazdzacej wiekszosci czarno-biale

spencer68

zapraszam do oglądania moich prac.

smartgallery

Zaparszam do naszej galerii Smart Gallery na krakowiskim Kazimierzu ul. Bożego CIała 10. Napewno znajdziesz coś dla siebie. pozdrawiam

capone77

Witam Polecam zdjęcia na płótnie. Bogata oferta na www.luelue.pl Pozdrawiam Alek

Polikum

A ja polecam podrukować sobie coś w fachowym zakładzie i wstawić w antyramy - bezpretensjonalnie i elegancko. Co do samego miąższu, to zależy wszystko od tego, w jakim to będzie pokoju, itp. Ja mam na ścianie dzieła tego pana: http://www.robinwilliamsart.com/ Ale to tylko moje subiektywne widzimisię :)

edys0302

Witam, mam Problem, mam pokój pomalowany na dwa kolory, dwie ściany na posrebrzane żyto i dwie na magiczny Rodonit z Magnata to taki ciemny kolor. na Ciemna ścianę muszę powiesić obraz, żeby rozjaśnić ją , coś jasnego. i niedrogiego. Pomóżcie Mi

MBI

W tym miejscu również mogę polecić to co robię. Sporo obrazów, fototapet, giclee, photoblock'ów. Część można znaleźć w galerii, reszta na www.e-operisartis.pl. Zapraszam.

toujours

Ja lubię plakaty i obrazy, które odzwierciedlają moje zainteresowania. Czyli jest to przede wszystkim fotografia (ale to staram się wieszać własne zdjęcia, ewentualnie coś, co nie jest czarno białym kwiatkiem z IKEI) albo plakaty z moich ulubionych filmów takich jak Las Vegas Parano czy Pulp Fiction. Właśnie taki klimat filmowy chciałabym osiągnąć w swoi salonie, więc przejrzałam już kilka stron i wybrałam co nieco dla siebie :)

jarilitmanen

Ja uwielbiam obrazy i plakaty z tematami orientalnymi, Azja mnie po prostu do tego stopnia zafascynowała że nawet pościel mam z dużym chińskim smokiem. Czy ktoś mam podobne zainteresowania co ja? ____________________________ http://www.wowdecor.pl tanio!!! :)

Yacek7

mi się bardzo podobają http://www.decomania.pl/pl/c/Leszek-Kostuj/131 - można znaleźć na stronie www.DecoMania.pl

mika31

Może się patrzę na tę kwestię z perspektywy kogoś kto ma skrzywienie na punkcie wszystkiego co jest związane z urządzaniem wnętrz, ale dla mnie kolory są pierwszym kryterium. Co z tego, ze obraz ma fajny temat czy jest zgodny z moimi zainteresowaniami, skoro zupełnie nie współgra z resztą pomieszczenia? Nawet w przypadkach kiedy chcę umieścić obraz w wizualizacji w Decorze, dokonuję selekcji na podstawie kolorystyki, a o resztę martwię się później.

remontowanie

Fajne są obrazy typu tryptyk

Siaskaa

Odpowiedz w temacie

Jaki obraz ????

Edytuj wypowiedź

Jaki obraz ????

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja