Forum

Wyposażenie - Oświetlenie

Kinkiet w przedpokoju?

ojlampy

Kinkiety świetnie sprawdzają się w przedpokojach. Zazwyczaj wiele zależy od wielkości pomieszczenia, jednak w przypadku lampy ściennej ma to dodatkowy walor estetyczny. https://www.ojlampy.pl/lampy-na-sciane-kinkiety ojlampy.pl - mamy mnóstwo pięknych kinkietów :) warto poświęcić chwilkę żeby się przekonać.

pawlaczuk
gonja napisał:

Fajne, designerskie kinkiety ledowe widziałam w OBI, takie super nowoczesne, chyba se kupię jeden i powieszę w przedpokoju nad lustrem.

moją uwagę ostatnio w tym supermarkecie też przykuły kinkiety activ jeta, jestem właśnie w trakcie robienia remontu w mieszkaniu dlatego jak skońćzą mi robić przedpokój to na pewno kupię te kinkiety bo wyglądają rewelacyjnie.

gonja

No kupiłam dwa, ale nie tylko do przedpokoju , dwa inne zamontowaliśmy w sypialni po obu stronach łózka i tez się przydają i dają fajne światło. Do czytania książki w sam raz

pawlaczuk

poza tym jeśli chodzi o kinkiety active jeta to dodatkowo one bardzo fajnie wyglądają więc więc nadają się do najbardziej stylowego wnętrza.

MagiaSwiatla

Pamiętajmy, że są również inne firmy oraz sklepu i nie warto ograniczać się tylko do jednej, na naszej stronie MagiaSwiatla.pl także znajdziecie szeroki wybór kinkietów, plafonów czy lamp w oryginalnym stylu.

pawlaczuk

no ja jestem bardzo zadowolona z tych kinkietów uważam, że to stylowe rozwiązanie znajomi jak przychodza to wszyscy pytają o to grzie kupiłąm te kinkiety AJ.

Elmic_pl

Kinkiet do przedpokoju to bardzo fajna opcja, aczkolwiek nowocześniej będą prezentować się halogeny sufitowe, akurat mi takie rozwiązanie bardzo przypadło do gustu i mogę polecić. www.Elmic.pl

pawlaczuk

no ja zainwestowałam w kinkiety Active Jeta i jestem bardzo zadowolona, super wyglądają, firma ma niepowtarzalne wzory kinkietów.

mlamppl

Kinkiety do przedpokoju, jak również do innych pomieszczeń, np. do sypialni zamiast tradycyjnej lampki nocnej można znaleźć na stronie naszego e-sklepu :) Chętnie pomożemy w doborze lampy, która da funkcjonalne światło i będzie wyjątkową ozdobą pomieszczenia.

pawlaczuk

a macie kinkiety Active Jeta?

Elmic_pl

A możesz napisać dlaczego wszędzie uparłeś się akurat na te kinkiety i oświetlenie tej firmy? Wyjaśnij bo szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem.Wiele ciekawych artykułów oświetleniowych znajdziecie na Elmic.pl teraz mamy fajne promocje.

pawlaczuk

bo mam w mieszkaniu i się sprawdziły, więc mam zaufanie do marki.

aldonka1196

Polecam odwiedzić stronę http://lampunie.pl/ znajdziesz tam na pewno odpowiednie oświetlenie

pawlaczuk

warto popatrzeć na oświetlenie led, moim zdaniem najbardziej funkcjonalne spośród wszystkich dostępnych możliwości.

Ledbruk

Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie, oświetlenie ledowe sprawdzi się najlepiej i zapewni nam optymalny klimat przy zauważalnie niższych rachunkach za prąd. Ledbruk.com

pawlaczuk

no ja odkąd wymieniłam żarówki na ledy AJ odczuwam spadek wysokości rachunkó za prąd, a to naprawdę pozytywna zmiana.

Ecoflash

Co do oświetlenia Led to pełna zgoda i przemawia za nim zarówno optymalna barwa oraz moc samego światła jak i głównie oszczędności w rachunkach za prąd. www.Ecoflash.pl

drewniana_belka

Kinkiety nie są złe, sama mam :)

pawlaczuk

ja mam kiniet active jeta, a ty na ledy jakiego producenta się zdecydowałaś?

Ekotechnik24

Jeśli nie znajdziecie kinkietu, który idealnie pasuje Wam długością pozostaje jedynie wykonanie go na zamówienie. Jeśli potrzebujecie takiej usługi znajdziecie ją tutaj: https://ekotechnik24.pl/pl/n/105

Odpowiedz w temacie

Kinkiet w przedpokoju?

Edytuj wypowiedź

Kinkiet w przedpokoju?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja