Forum

Wyposażenie - Krzesła

krzesła do jadalni

bebe9999

krzesła do jadalni..lepiej drewniane czy metalowe?

lukassa

oczywiscie że drewniane, lub z ekoskóry badz naturalnej skóry polecam firme z krzesłami mebledrewniane.bazarek.plZobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/20293/29863/5d974e38ceba9767de53350d8654a640.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/20293/29863/5d974e38ceba9767de53350d8654a640.jpg

lucjanita

jak najbardziej drewniane...polecam krzesła z Famegu, trwałe, wygodne i modne...

PlastStol

Polecam krzesła firmy Plast-Stol www.plaststol.sklepy24h.pl Ceny i wytrzmalosc to ich najwieksze zalety.

pimpon1

fajne i tanie krzesła firmy Gabi, model Teksas mają multizakupy.pl

w_makles

ja ostatnio zachwycam się krzesłami retro do nowoczesnych pomieszczeń....może Ci się spodoba: Zobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/27272/20587/37b55a9172bdd4c261096fc935f744e0.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/27272/20587/37b55a9172bdd4c261096fc935f744e0.jpg

zoria

Nie wiem co to za jadalnia, bo jeśli jest to bardzo oryginalne i nowoczesne wnętrze, to pasują metalowe i równie oryginalne krzesła (np. http://fabrykaform.pl/Magis_krzeslo_bombo-p10835.html). Jednak jeżeli styl jadalni jest bardziej klasyczny, to lepiej dobrać jakieś wygodne krzesła drewniane.

Kwiatuszek19

Ja uważam, że wszystko zależy od stołu:) I również od gustu. Ja mam krzesła metalowe, czerwone, z tego względu, że mam metalowy stół i czerwoną kuchnię. Nie da się jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze, raczej należy patrzeć na markę oraz opinie sklepu w którym kupujesz. Ja z mężem korzystaliśmy z oferty myin.pl Niektórzy wybierają nawet krzesła do kolory ściany:D Więc nie da się jednoznacznie stwierdzić, które krzesła są lepsze i bardziej wytrzymałe.

Afik

Witam, proszę o pomoc: czy można połączyć w jednym saloie ciemno brązowy komplet wypopczynkowy z jasnymi kremowymi lub ecuri krzesłami do stołu? dziękuję za odp

simply

Zależy jaką masz tą jadalnię. Jeśli w nowoczesnym urządzoną w nowoczesnym stylu to radziłabym krzesła metalowe. Widziałam bardzo fajne krzesła na stronie fabrykaform.pl. Ja osobiście jestem zwolennikiem nowoczesnego urządzenia wnętrz, dlatego uważam, że do jadani lepsze będą krzesła metalowe.

billie

Krzesła metalowe są fajne, ale nie pasują do każdego wnętrza. Mi się podoba pomysł połączenia ciemnego koloru kompletu wypoczynkowego z jasnym, kremowym właśnie kolorem krzeseł. W ogóle lubię takie połączenie kolorów w domu. W kuchni na przykład bardzo mi się podobają ciemne meble z jasnymi, mlecznymi szybkami w szafkach :) Myślę, że podobnie fajnie będzie to wyglądało w przypadku Twojej jadalni!

Tigus

A może odpowiadałoby Ci http://www.myin.pl/1891/amigo_bezowe. Są bardzo designerskie. Myślę, że w jadalni by się sprawdziły i choć może wydawać się, że nie należą do najtańszych, akurat w tej ofercie są tańsze, niż w sklepach sieciowych. Drewniany krzesła mogą wydawać się trochę archaiczne, to raczej nie jest dobry pomysł dla osób, które lubią nowoczesne rozwiązania.

TKM

W dużej mierze zależy to tez od innych elementów jakie posiadasz w jadalni: jakie krzesła i meble i pod tym wzgędem należy je dopasowac. Metalowe nie wszędzie pasuja a z kolei o drewniane trzeba należycie dbac.

angelus

Jeżeli wnętrze jest nowoczesne, to warto wybrać krzesła metalowe, takie będą bardziej pasowały do wystroju. Drewniane meble natomiast ocieplają wnętrze i też nieźle wyglądają. Wszystko zależy od wystroju pomieszczenia. Jak chcesz znaleźć fajne krzesła, to zerknij na stronę myin.pl - mają bardzo duży wybór, znakomite wzory, bardzo nowoczesne. Myślę, że coś uda ci się wybrać.

popart

Widziałam na extrapunkt.pl fajniutkie krzesła do jadalni i to niedrogie.W zasadzie to już za niecałe 100 zł można kupić u nich coś całkiem, całkiem. Nie lubię przepłacać, a ich oferta jest bardzo kusząca, więc chyba coś tam kupię.

GRAZYNAKLOS12

HEJ CHCIALA BYM KUPIC CZTERY POKROWCE NA KRZESLA W KOLORZE JASNEGO BEZU ALE ZA BARDZO NIE WIEM GDZIE IKEA ODPADA NIE MA POMUZCIE MI POZDRAWIAM

TKM

Pokrowce na krzesła możesz uszyc sobie sama,sa takze specjalne sklepy internetowe w których bedziesz mogła je kupic. Wystarczy poszukac.

Sri_Lanka

Ja też jestem za szyciem pokrowców samemu. jest tyle ciekawych materiałów, ze nic tylko taki znaleźć później przejsć się do krawcowej i przedstawić swój pomysł :) Ja tak planuje zrobic z krzesłami w gabinecie.

mona_khan

Może niezbyt typowo jadalniowe sa to krzesła, ale straszliwie mi sie podobaja. http://www.myin.pl/2048/fotel_bluebell_niebieski Prawda? Niesamowity dizajn. Jakby do tego jeszcze dopasowac jakiś szklany stolik byłoby idealnie.

lunatyczka

Bardzo fajne krzesła mają w myin.pl:) ja generalnie wolę meble z drewna,ale kiedy oglądam różne magazyny poświęcone aranżacji wnętrz to jestem gotowa zmienić zdanie. Dużo tak naprawdę zalezy od naszej fantazji- nawet plastikowe krzesło może wyglądać ciekawie

Odpowiedz w temacie

krzesła do jadalni

Edytuj wypowiedź

krzesła do jadalni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja