Forum

Wyposażenie - Stoły

Kupowanie mebli w internecie?

INSIDE_DESIGN

Witam wszystkich Chciałem zapytać czy ktoś z Was kupował w internecie meble,pytam bo jestem zainteresowana zakupem takich z jednego sklepu ale nie jestem pewna czego tu się spodziewać, w sumie może ktoś już coś zamawiał, jak to wygląda z jakością, ceny są dobre w porównaniu z salonem który jest w moim mieście. jak możecie podajcie gdzie najlepiej zrobić takie zakupy i jakie są wasze opinie na ten temat bo na tej podstawie chcę się zdecydować pozdrawiam Aśka

JoannaM

Asiu, też rozważałam zakup mebli przez Internet (zwłaszcza, że często ceny były bardzo kuszące), jednak nie zdecydowałam się. Podstawowym argumentem było to, że zdjęcia rzadko kiedy oddają w pełni wygląd i kolor danego mebla (a często i rozmiaru). Nie da się też sprawdzić jakości wykonania i materiału. Polecam za to oglądanie w Internecie katalogów i wybranie się do sklepu firmowego już z konkretnymi pomysłami, w celu weryfikacji czy coś co podobało nam się na zdjęciu podoba się też w rzeczywistości. Podrawiam

Zoppi

hej ta ja kupowalam okolo rok temu.Sklep znalazlam przez serwis aucyjny jednak kupilam poza i musze powiedziec Ci ze jestem zadowolona.Co prawda na realizacje zamowienia czealam ok 4 tygodni, poniewaz naroznik ktory kupowalam robiony byl na zamowienie, ale wszystko potoczylo sie tak jak chcialam Pozdrawiam serdecznie

viola30

witam, ja kupowałam w artdecor24 http://artdecor24.pl/ takie stylowe mebelki. O tyle fajnie że realiazcja błyskawiczna - wysyłka w dniu zamówienia. Nie są to co prawda mebelki typu BRW czy agata meble tylko raczej coś takiego nietypowego. Mebelki przysżły zapakowane na palety. Jedna komoda miała tylko wymiar większy o 5cm, ale się jakoś dogadaliśmy :-)

INSIDE_DESIGN
Fox

Mnie się podobają, ale oprócz stołu i krzeseł- są jakieś takie strasznie surowe... Możesz jeszcze rzucić okiem na meble na fabrykaform.pl- ja np choruję na ich stoliki do kawy :D a tak ogólnie to jest to bardzo solida firma i produkty ma bardzo dobrej jakości, więc bez strachu :) jeśli ktoś lubi taki bardziej nowoczesny styl, to myślę, że są jak znalazł :)

KELMAN

Witam Panią Tak się składa iż przeglądają forum zauważyłem Pani temat związany z naszym sklepem. W odpowiedzi na Pani pytanie odnośnie zakupów- wybrany przez Panią system Elbrus to bardzo dobry wybór, meble te to połączenie stylu klasycznego z nowoczesnym. Cieszą się dużym zainteresowaniem. Są solidnie wykonane, dość ciężkie i masywne. Meble może Pani zamówić w kolorze czereśni lub buku. Jeżeli będzie Pani potrzebować dodatkowych zdjęć z chęcią prześlemy, posiadamy tą kolekcję na salonie w Nowej Soli. Wybrany narożnik to fajny model, o dość umiarkowanych wymiarach, otwieranie wózka wspierają automaty. Narożnik można wykonać w zamszu, ekoskórze wszystkie tkaniny, ekoskóry znajdzie Pani na naszej stronie na dole. Zapraszamy Panią do zakupu. Proszę również skorzystać z pomocy konsultantów. www.kelman.pl

kordek

Kupowanie przez internet na pewno jest ryzykowne, ale wiele osób kupuje w ten sposób i są one zadowolone. I kupują bardziej delikatne rzeczy niż meble, np. aparaty fotograficzne, laptopy itp. Więc to już kwestia indywidualna. Zresztą sprawdzony sklep internetowy nie chce przecież na siłę sprzedac komukolwiek bubla. A sprawa wyglądu na zdjęciu, to już inna sprawa, bo można się naciąć. Zdarza się, że kolory rzeczywiście inaczej wychodzą na zdjęciu.

lukassa

polecam sklep internetowy www.mebledrewniane.bazarek.pl meble drewniane "lukassa" meble z litego drewna. wielu kupujących 100% zadowolenia 100% jakość I klasa 100% efektywny wygląd Niskie ceny Jeśli chodzi o rynek cenowy w polsce tego typu mebli. zapraszam

beniaa

Nie uważam żeby kupowanie mebli przez internet było gorsze od tego 'na żywo' w salonie. A wręcz przeciwnie. Można oszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Wiadomo przecież, że ceny w sklepach internetowych są dużo niższe niż w tych 'stacjonarnych'. Poza tym jeśli sklep jest sprawdzony, a sztab konsultantów i doradców kompetentny, potrafi odpowiedzieć na każde nasze pytanie to czemu nie? Ja kupowałam komodę do salonu w esmebel.com i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Nie czekałam na nią długo, a jakość jest naprawdę dobra i mebelek służy mi do dzisiaj:)

billie

Nie zgadzam się z opinią jakoby meble na zdjęciach w sklepach internetowych nie przedstawiały ich stanu faktycznego. Zdjęcia katalogowe robione są zawsze w taki sposób by oddawały przedmioty takimi jakie są. Ja kupowałam meble przez internet w sklepie myin.pl i nie miałam żadnego problemu z tym żeby cokolwiek było źle. Dostawa szybka, ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych. Ten sklep jest sklepem zaufanym może tez dlatego nie obawiałam się niczego.

Szafran

Zakupy w internecie to super sprawa. Oczywiście bardziej niż aukcjom ufam sklepom internetowym, które istnieją już trochę i mają dobrą renomę, albo w których wcześniej kupowałam. Ale dom wyposażaliśmy w połowie zamawiając sprzęty w sieci. Zwłaszcza wyposażenie kuchenne i agd. Ostatnio odkryliśmy znów nowy sklep z meblami designerskimi i niebanalnymi myin.pl. Kupiliśmy stół i krzesła, doszły w trzy dni;)Zobacz zdjęcie: http://www.myin.pl/zdjecia/1106072967_normal.jpg

simply

Zakupy mebli przez internet mogą być znacznie tańsze i przyjemniejsze niż zakupy w sklepach stacjonarnych. Ja mogę ci polecić esmebel.com, bo mają piękne drewniane meble, wykonane z drewna najwyższej jakości, a dzięki temu, że nie ma tam marży sklepowej możesz zaoszczędzić.

45graz

Ja ostatnio kupiłam przez internet śliczną komodę do przedpokoju przed lustrem www.artdecor24.pl super się prezentuje i nikt nie przechodzi obok niej obojętnie. Obsługa sklepu bardzo profesjonalna i mebelki są świetnej jakości, a do tego w normalnych cenach, polecamZobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/31301/26807/971b7a5ed5f9ce0ce8cb4af1b4b9e242.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/31301/26807/971b7a5ed5f9ce0ce8cb4af1b4b9e242.jpg

dziqa85

http://www.asos.pl/grill-2-p-123.html znajdziesz w internecie bez problemu.Na allegro aż się roi o d tego.

TKM

Przed zakupem pamietajmy o tym,aby sprawdzic opinei o danej firmie bo oszustow teraz nie brakuje a poco byc potem rozczarowanym??

sawyer

bardzo często kupuję meble i dodatki do mieszkania w Internecie, przeważnie na myin.pl, gdzie mają duży wybór mebli w nowoczesnym stylu, to duża oszczędność czasu kiedy nie trzeba biegać po sklepach i szukać takiej rzeczy, która będzie się nam podobać, wystarczy komputer, żeby zamówić wypatrzony mebel i dostajemy go prosto pod drzwi...chwała temu, kto wymyślił sklepy internetowe ;)

Nestka

ja ostatnio kupiłam łóżko na www.outletmeblowy.pl . Jestem naprawde zadowolona nie tylko z obsługi ale i z łózka. Wyglądało dokładnie tak jak na zdjeciach i w opisie.

DKwadrat

Nie masz się czego obawiać,zakupy przez internet sa bezpieczne o ile wybierzemy odpowiednią i sprawdzona firmę.

pavlo

a ja ostatnio trafiłem na ciekawy serwis z ogłoszeniami meblowymi mojemeble, jest tu sporo ogłoszeń dot. mebli można również wysłać zapytanie i otrzymać bezpłatną ofertę bezpośrednio od producenta mebli zobaczcie www.mojemeble.com.pl. Są tu krzesła, stoły i meble kolonialne. Zobacz zdjęcie: http://www.mojemeble.com.pl/images/krzesla-stylowe.jpg Zobacz zdjęcie: http://www.mojemeble.com.pl/images/krzesla-do-jadalni.jpg

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja