Forum

Wyposażenie - Oświetlenie

Lampa Pająk

Posty: 19
Ekotechnik24

Lampa Pająk 

Lampa pająk bardzo prosta lampa pozwalająca na stworzenie wielu różnych aranżacji na Twoim suficie. Lampa może mieć różne długości oraz różną długość kabli. Są one zakończone oprawką na żarówki E27. Bardzo fajny efekt daje zastosowanie do tej lampy żarówek dekoracyjnych Edisona. Są to najczęściej duże kule z tradycyjnym lecz ułożonym w bardzo specyficzny dekoracyjny wzór żarnikiem, dającym niezwykle ciepłe miękie i nastrojowe światło. 

Do lamp Pająk możecie też zamontować Żarówki LED -zwykłe lub tak zwane filamenty czyli naśladujące żarówki Edisona, ale będące bardziej oszczędnymi i dającymi więcej światła.

Ważnym elementem jest sposób montażu kabli na naszym suficie. Często spotyka się plastikowe uchwyty które nie są zbyt ładne a ponadto wymagają wywiercenia dwóch otworów na kołki rozporowe co spowalnia i utrudnia montaż lampy.

W produkowanych przez nas lampach Pająk znajdziecie dołączone do zestawu bardzo fajne czarne metalowe uchwyty montowane na jeden kołek co przyśpiesza montaż czyniąc go łatwiejszym.

Chcecie zobaczyć więcej zapraszamy tutaj...

Załącznik
Posty: 19
LedsStore_pl

Witam Wszystkich na forum. Sam wzór i model lampy jest jak najbardziej ciekawy, natomiast nie spodoba się wszystkim, moim zdaniem pasuje do stylu industrialnego, nowoczesnego gdzie królują nietypowe rozwiazania.

 

LedsStore.pl

Odpowiedz w temacie

Lampa Pająk

Edytuj wypowiedź

Lampa Pająk

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.