Forum

Wyposażenie - Łazienka

LAZIENKA

justysia623

MAM WYLOZONA LAZIENKE GRANATOWYMI KAFELKAMI MIEDZY TYM BIALE FUGI ,A RESZTA DODATKOW TO STAL NIERDZEWNA .DORADZCIE MI JAKIE KOLORY DODATKOW MOGLA BYM DOLOZYC ABY ZNIKNELA MONOTONIA W TYM POMIESZCZENIU.DODAM JESZCZE ZE PODLOGA TO BLEKITNE KAFELKI.

ewelinak

Dobrze będa wyglądały soczyście czerwone dodatki. Bardzo ożywią i zarazem ocieplą łazienkę. Jak nie możesz sobie tego wyobrazić to mogę ci podesłać takie zestawienie:)

justysia623

DZIEKI ZA RADE ALE ZECZYWISCIE TRUDNO MI SOBIE WYOBRAZIC TAKIE ZESTAWIENIE,ZWLASZCZA ZE SLYSZALAM O TYM ZEBY RACZEJ KOLOROW PODSTAWOWYCH ZE SOBA NIE LACZYC,ALE CHETNIE ZOBACZE TWOJE PROPOZYCJE.justyna_73@poczta.fmDZIEKUJE I POZDRAWIAM.

ewelinak

Dokładnie, to byłyby kolory kontrastowe, ale tylko takie ożywią i ocieplą twoją łazienkę. Bo równie dobrze mogłabyś pomieszać niebieski z zielonym i wtedy będziesz miała bardzo łagodną wersję :) (taką też ci wyślę na maila)

justysia623

Z GORY DZIEKUJE I JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC.PA POZDRAWIAM .

uru28
justysia623 napisał:

MAM WYLOZONA LAZIENKE GRANATOWYMI KAFELKAMI MIEDZY TYM BIALE FUGI ,A RESZTA DODATKOW TO STAL NIERDZEWNA .DORADZCIE MI JAKIE KOLORY DODATKOW MOGLA BYM DOLOZYC ABY ZNIKNELA MONOTONIA W TYM POMIESZCZENIU.DODAM JESZCZE ZE PODLOGA TO BLEKITNE KAFELKI.

Witaj. Zobacz w mojej galerii.foto http://deccoria.pl/galeria/foto,id,1949,10985Wykonywaliśmy podobną łazienkę.Dla urozmaicenia dodano mozaikę i zamiast listw ze stali nierdzewnej, bardziej stonowane z aluminium.Więcej podobnych znajdziesz w galerii i dziale porad na www.flizowanie.com Być może coś ci przypadnie do gustu. Serdecznie Pozdrawiam

LechN

Na stronie Mozaiki jeden z ich projektow ma granatowe kafelki, adres: http://www.mozaika.szczecin.pl/mozaika.html .. moze przypadnie ci do gustu

malexmeble
marcin123

Witam serdecznie, jesli chcecie urzadzic modnie i za nieduze pieniadze swoja lazienke prponuje wejsc na strone www.twojaplytka.pl, swietne ceny płytek ceramicznych. www.twojaplytka.pl Płytki ceramiczne, płytki ścienne, podłogowe, gresowe, łazienkowe, tarasowe, salonowe, kuchenne. www.twojaplytka.pl to także płytki Opoczno, płytki Paradyż, płytki ceramiczne Tubądzin, Stargres, Cer-rol, Ceramika Końskie www.twojaplytka.pl

ciola

nie polecam jasnych fug, szybko szarzeją i ciężko się je domywa, proponowała bym jakiś kontrast

mika31
justysia623 napisał:

W programach light decor paradyż czy net+ możesz stworzyć aranżację łazienki z wybranymi płytkami (także granatowymi) i wstawić do niej dodatki różnego koloru. Są to tylko amatorskie aplikacje ale nie zaszkodzi wypróbować.

anapotana

Nie wiem co rozumiesz przez określenie dodatki, dla mnie to są akcesoria łazienkowe. Mogę Ci doradzić http://wtnj.pl/d0l, fajnie będą się komponowały z ciemnymi płytkami. Tutaj kwestia oczywiście jaką armaturę dobierzesz. Ja wyznaję zasadę, że "diabeł tkwi w szczegółach" i tego należy się trzymać. Trzeba dopieścić pomieszczenie aby dało odpowiedni efekt wizualny.

KwiatuszekJa

witam wszystkie :) Jestem w trakcie urzadzania lazienki i szczerze mowiac nie mam na to jakiegos szczegolnego pomyslu na pewno chcialabym cos oryginalnego i jakies kontrasty na przyklad czarny i bialy.. z dominacja czarnego do tego przydaloby sie jakies oswietlenie zeby nie bylo za ciemno pozdrawiam :)

mika31
KwiatuszekJa napisał:

witam wszystkie :) Jestem w trakcie urzadzania lazienki i szczerze mowiac nie mam na to jakiegos szczegolnego pomyslu na pewno chcialabym cos oryginalnego i jakies kontrasty na przyklad czarny i bialy.. z dominacja czarnego do tego przydaloby sie jakies oswietlenie zeby nie bylo za ciemno pozdrawiam :)

Skoro lubisz kontrasty, to czemu nie. Wielu producentów płytek i ceramiki oferuje produkty w takich kolorach, więc na pewno nie będziesz narzekać na brak wyboru. Ponieważ jednak iż taka kolorystyka może po jakimś czasie się znudzić zasugerowałabym, aby wybrać do tej łazienki trzeci kolor i używać go np. przy ręcznikach itp. A dobre oświetlenie zawsze się przyda - przy lustrze i ogólne.

Anna565

Ja bardzo cenię sobie, gdy stylizacja wnętrz jest różnorodna i bardzo oryginalna, więc może tak wykorzystać zieleń lub brąz???

calipso0

A może czarny, z czerwienią i bielą? Niebanalne i energetyczne.

KrystynaZGazowni
berserker

Moją łazienkę ożywiła zmiana grzejnika takiego normalnego przypodłogowego na http://megastore.pl/37717,Grzejnik-drabinkowy-Purmo-SANTORINI-500x1134mm-dekoracyjny.html.

logi

Odpowiedz w temacie

LAZIENKA

Edytuj wypowiedź

LAZIENKA

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja