Forum

Wyposażenie - Dekoracje

malarstwo nascienne

boris77

Wykonam szybko i soldnie dekoracje nascienna. http://deccoria.pl/galeria,id,18829

republika29

Zapraszam do swojej galerii :)

lagguna

murale ścienne to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych tynków czy innych dekoracji. Zarówno we wnętrzach lub na zewnątrz budynków mogą być niebanalną ozdobą. Zapraszam do mojej galerii na deccorii, gdzie przedstawiam jeden z realizaowanych z moim partnerem murali oraz kilkanaście znalezionych w necie, pozdrawiam

smartgallery

My też zapraszamy do naszej galerii Smart Gallery w Krakowie ul. Bożego Ciała 10. Naprawdę fajne i ciekawe prace absolwentów ASP w rozsądnej cenie. PS Papieży nie mamy

Chr1su

Ja polecam drukarnie MAma Studio , która oferuje druk wielkoformatowy w tym http://www.mama-studio.pl , np. ze zdjęcia . Wychodzi świetnie !

simply

Piękne po prostu piękne. bardzo mnie się podoba takie rozwiązanie jeśli chodzi o ściany. Ale też jeśli ktoś nie ma zdolności malarskich, albo nie wie, gdzie się zgłosić, żeby mieć pięknie pomalowaną ścianę dobą dekoracją może być fototapeta, albo zwykły szablon. Mnóstwo takich rzeczy widziałam na decorations.pl.

someone123

www.artinspiro.pl to bardzo dobre i modne w ostatnim czasie rozwiązanie, załatwia nam problem z zagospodarowaniem całej ściany.

Donicestalowe

Tutaj mogę sie zgodzic,fototapeta to dobre i nowoczesne rozwiązanie wiec jak najbardziej warto. Poza tym polecam tez inne dodatki do pokoju jak np; eleganckie donice. www.Donicestalowe.pl

ArchiPatri

Do malowania ścian polecam Sigma Coatings

Odpowiedz w temacie

malarstwo nascienne

Edytuj wypowiedź

malarstwo nascienne

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja