Forum

Wyposażenie - Łóżka

Materac - jaki wybrać

justynka89

Jestem akurat postawiona przed wyborem łóżka i materaca. Łóżko, tzn. ramę, mam już na oku, ale na temat materaców wiem praktycznie tyle co nic. Stąd pytanie: na co zwrócić uwagę i czy są jakieś wytyczne, którymi powinnam się kierować? Czy tylko mam się sugerować własnymi upodobaniami typu, że lubię określoną twardość?

SalonSnu_eu

Poniekąd tak, warto sugerować się tym który materac jest wygodny i komfortowy akurat w Twoim przypadku i zdać się przy tym na pomoc fachowców, zapraszamy na www.SalonSnu.eu

lyreth

Moim zdaniem to powinnaś kierować się głównie tym co sama lubisz, w końcu to Ty będziesz spała na tym łóżku. Więc wybierz sobie jak wolisz, twarde, miękkie, cokolwiek. Ja się jakoś specjalnie nie znam na materacach, idź do jakiegoś sklepu z meblami, tam zwykle są materace. Nie wiem, np. Abra czy coś, powinni Ci na miejscu doradzić co i jak.

Nawiaska

Ja chcę kupić materac dmuchany, który sprawdzi się zarówno na wyjazdy jak i w wypadku pościelenia potrzeby dodatkowego posłania, na co jeszcze polecacie zwrócić uwagę oprócz tego co jest tu: https://ogrodowemarzenia.files.wordpress.com/2018/02/wybieramy-materac-dmuchany.pdf?

MebleTapicerowane

Myślę, że w takim przypadku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania i solidność dmuchanego materaca, a tak generalnie to jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel? MebleTapicerowane.Sklep.pl

DEKKo

Polecam materac piankowy. :)

IdealnyMaterac

Podczas zakupu materaca można kierować się indywidualnym preferencjami, jednak warto zwrócić uwagę na to, aby był on dopasowany do użytkownika. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dopasować materac pod kątem wagi użytkownika, wkładu, stelaża itp.

IdealnyMaterac

Podczas zakupu materaca można kierować się indywidualnym preferencjami, jednak warto zwrócić uwagę na to, aby był on dopasowany do użytkownika. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dopasować materac pod kątem wagi użytkownika, wkładu, stelaża itp.

Makrodom_pl

Przede wszystkim dobrze dopasowany rozmiarowo do łózka! Co do twardości- to juz kwestia gustu. Jeden woli miękki, drugi twardy- tu juz zdania są podzielone. W naszym sklepiehttps://www.makrodom.pl/ znajdziesz materace które są wygodne i niezbyt drogie. Zapraszamy:)

Odpowiedz w temacie

Materac - jaki wybrać

Edytuj wypowiedź

Materac - jaki wybrać

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja