Forum

Wyposażenie - Antyki

Meble francuskie - Ludwik XVI

komisokazja

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą mebli stylowych francuskich jak i nowych nowoczesnych ArtDECO. Komis meblowy OKAZJA ul. Towarowa 28 00-839 Warszawa

Dekoratorka99

Takie meble idealnie podkreślają wystrój wnętrz, które typowo stworzone są w klasycznym, "starodawnym" stylu.

Robpisk

Też lubię taką klasykę i meble w stylu francuskim. Ostatnio można znaleźć coraz więcej sklepów handlujących tego typu meblami. Bardzo fajne można znaleźć np. tutaj http://milemaison.pl

Katrin767

Ech, od lat jestem zakochana w takich meblach :)

Joalusia

Meble w stylu prowansalskim mają swój urok, są bardzo eleganckie, romantyczne, no po prostu jak dla mnie idealne.Doskonale się czuję w takich wnętrzach, wysypiam się na łóżku i aż mam siłę do działania . Przypadły mi do gustu zwłaszcza te stąd http://meublesdecharme.com.pl/pl/ Gdybym tylko mogła to na razy wykupiłabym wszystkie

wiper

dla kogoś kto gustuje w takich meblach - super

Monia87

Jeśli interesuje Państwa styl francuski, to proponujemy stelaże mebli drewnianych: krzeseł, stołów, foteli, stolików kawowych, itd. Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną ilość mebli na zamówienie. Oferujemy surowe szkielety mebli, do wykończenia - lakierowanie, tapicerowanie, itp. przez klienta. Zapraszamy na green-valley.firmy.net, gdzie obejrzyjcie Państwo nasze produkty.

Anja75

Uwielbiam, boskie są, nie dorobiłam się jeszcze ale planuję mieć fotel w tym stylu

alem

Takie meble są bardzo stylowe, ale chyba nie zdecydowałbym się u siebie ich mieć. Chociaż zawsze marzyła mi się biblioteczka w takim stylu...

Malwina82

ale gdzie tu styl... ?

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja