Forum

Wyposażenie - Antyki

MEBLE GDAŃSKIE

Jasminaaaa

Witam, mam do sprzedania oryginalne meble gdańskie. W zestaw wchodzi okrągły stół, krzesła wyściełane jasnym żakardem, szafa 3drzwiowa z szybami kryształowymi, szafa barowa wykończona marmurem oraz marmurowy stolik kawowy. Meble wymagają lekkiej renowacji, stąd bardzo dobra cena. Zdjęcia wyślę na maila. Zainteresowanych proszę o kontakt na jasminau@op.pl Pozdrawiam:)

dariuszgesty
Marekgrzybak

W Gdańsku to http://www.mikomaxsmartoffice.pl to najlepiej kupić w Mikomaxie. Mają super salon w centrum miasta. Sprawdźcie i przekonajcie sie sami jakie nowoczesne meble posiadają! ;)

perelka8686
Sloonce

Niedawno przymierzaliśmy się do zakupu nowych mebli do sypialni. Stare meble były już zniszczone, więc nadawały się do wymiany. Niestety po przejrzeniu ofert sklepów okazało się, że nas na nie nie stać. Kupiliśmy więc okleinę z http://www.fototapetka.eu/naklejka-150-Okleiny-meblowe.html i okleiliśmy stare meble. Meble wyglądają naprawdę dobrze.

klimek90

Jak ktoś szuka nietypowych, nieco designerskich mebli to Mebel Partner ma ich sporo w swoim sklepie online - www.mebel-partner.pl Akurat jestem na świeżo z tematem kupowania mebli, bo zamawiałam ławę kawową. Model nazywa się – Diana, bardzo ładna, klasyczna i wygodna. Dostawa terminowa, cały czas miałam info o tym na jakim etapie jest realizacja i kiedy mogę się spodziewać panów z ławą.

Odpowiedz w temacie

MEBLE GDAŃSKIE

Edytuj wypowiedź

MEBLE GDAŃSKIE

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja