Forum

Wyposażenie - Biuro

Metalowe meble biurowe, warto?

DamianRob

Cześć,

Co sądzicie na temat metalowych mebli biurowych? Czy według Was warto pójść w tym kierunku ze względu na wygode i funkcjonalność czy jednak szukać drozszych i pójść w estetykę mebli drewnianych?

Pozdrawiam!

KrzysztofMer

Ja jestem za! Uważam, że to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi wybór mebli do biura, bo też jednak jestem za tym aby łączyć funkcjonalność z dobrą ceną i jeżeli będziesz na etapie poszukiwań to sprawdź sobie również sklep https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz regały, stoy, szafy itd o dużej wytrzymałości i też niezłych cenach. 

Tomasz43
KrzysztofMer napisał:

Ja jestem za! Uważam, że to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi wybór mebli do biura, bo też jednak jestem za tym aby łączyć funkcjonalność z dobrą ceną i jeżeli będziesz na etapie poszukiwań to sprawdź sobie również sklep https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz regały, stoy, szafy itd o dużej wytrzymałości i też niezłych cenach. 

I tutaj również uważam, że jest to jedno z lepszych miejsc jeżeli chodzi o zakup wysokiej jakości mebli metalowych do biura. Przede wszystkim wyróżniają się dobrym wykonaniem oraz wykończeniem, nie zajmują nie potrzebnie zbyt dużo miejsca i też w cenie na pewno wyszło nam to dużo lepiej. Na ten moment nie mam zastrzeżeń tak samo jak do obsługi klienta bo rzeczywiście dbają o najwyższy stanadard na każdym etapie realizacji. 

Weronika00

Hmm może i ja w takim razie sprawdze o czym tutaj mówicie, bo wcześniej meble metalowe jednak kojarzą mi się z pomieszczeniami typu warsztat, czy magazyn, a nie biuro. Jednak wszystko się zmienia może i to również ;)

matc

Polecam mebway.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja