Forum

Wyposażenie - Sofy

nowoczesna sofka

AntoninaAntek
pawlaczuk

ranking ciekawy, aczkolwiek uważam ze przedstawione w rankingu sofy są mało funkcjonalne, a moim zdaniem im sofa ma więcej funkcji w sobie tym lepiej nie chodzi tyko o to aby dobrze wyglądała, ale żeby też spełniała określone funkcje.

sianozeta

Mam taką jedną sofę wraz z fotelami. Ma 2 lata, zadbana. Projekt wygrał złoty medal na targach meblarskich w Poznaniu. I szezlong również. Kontakt przez gg.

pawlaczuk

A o której sofie mówisz, czy to któraś z przedstawionego rankingu, czy może coś spoza zestawienia?

gorczyca

Na nowoczesność sof można popatrzeć jeszcze z drugiej strony.Nie którzy producenci instalują elektronikę w zespoły mebli.Mamy możliwość na przykład elektronicznego ustawienia siedziby.Zainstalowanie głośników tp

pawlaczuk

tak mocno zaawansowane funkcje w meblach posiada np. Gala Collezione, jesli szukacie nowoczesnych i funkcjonlanych mebli to warto przejrzec ich ofete.

Nakla

Sporo pozytywów ostatnio się o nich czyta. Nie mogę się doczekać, aż ujrzę w salonie swój piękny, wymarzony mebel.

morskabryza

Rzeczywiście ta firma oferuje duży wybór produktów i meble wyglądają na bardzo dobrze wykonane i wyprodukowane z świetnej jakości materiałów.

dorota001

fajne sofy o nowoczesnym wzornictwie znajdziesz w sklepie http://www.adriana.com.pl/Kolekcja/Sofy są to bardzo dobrej jakości sofy skórzane, ja ze swojej jestem bardzo zadowolona

pawlaczuk

to prawda gala collezione wyróżnia się jakością i wzornictwem swoich mebli, mają ciekawe meble do tego bardzo dobrej jakości, jeśli chcemy żeby nasz mebel przetrwał w nienaruszonym stanie trzeba pamiętać aby o niego dbać czyli po prostu konserwować co jakieś pół roku swoje meble.

frogerka

Temat widzę wygrzebany, ale... :) Naprawdę fajne meble mają w Adriana Furniture. Wiecie, dla mnie mega znaczenie ma obsługa klienta, a to jest duża wartość jak się o niego dba. Miła pani wszystko wyjaśniła, zaprosiła do showroomu, wysłała wzorniki. Łooo, naprawdę mega zaskoczenie. Do tej pory raczej nie spotkałam się z takim podejściem :) Polecam szczególnie ich sofy - piękneeee!

pasjonatka84

frogerka na stronie internetowej meble prezentują się naprawdę pięknie :) Czy posiadasz może któryś model? Sama poszukuję opinii o Adriana Furniture, bo przez przypadek natrafiłam na ich stronę na facebooku :) Wydaje mi się, że ceny są przyzwoite jak na takie meble. Zakochałam się w modelu Bello :)))))

frogerka
pasjonatka84 napisał:

frogerka na stronie internetowej meble prezentują się naprawdę pięknie :) Czy posiadasz może któryś model? Sama poszukuję opinii o Adriana Furniture, bo przez przypadek natrafiłam na ich stronę na facebooku :) Wydaje mi się, że ceny są przyzwoite jak na takie meble. Zakochałam się w modelu Bello :)))))

Hej, już Ci mówię co i jak :) Ja mam model Dante (łososiowy). Generalnie to nie byłam przekonana do tego koloru po obejrzeniu na stronie, ale zamówiłam sobie wzorniki i ten mi najbardziej spasował. Fajne meble, wygodne i dobrej jakości. Zastanawiam się jeszcze nad dokupieniem foteli.

Danika

Pasjonatka, ja czytałam dobre opinie o adriana furniture i z nich wynika, że mają dobre meble skórzane.Niejednokrotnie z ciekawości zajrzałam w ich ofertę i muszę powiedzieć, że mają fajne meble a do tego o nowoczesnym wyglądzie. Ma ktoś z Was oprócz Frogerki kanapę tej firmy ?

Danika

Chciałam jeszcze dodać, że wybrałam się do show room-u Adriana Furniture aby przekonać się czy czytane opinie są faktycznie prawdą. Muszę powiedzieć, że zdecydowanie TAK! Fajne, nowoczesne meble. A kanapa którą sobie upatrzyłam i ją kupię wygląd tak: Zobacz zdjęcie: http://i.deccoria.strefa.com.pl/files/63652/108731/469cd7586347d8c4bdeea1059ec3ea07.jpg

frogerka

Danika, super tą kanapę kupiliście:) Miłego użytkowania. A kolor ten co na zdjęciu?

pasjonatka84

:)

pasjonatka84
pasjonatka84 napisał:

Danika, fajowa ta kanapa:) Pasowałaby do mojego salonu.A chcesz kupić ją w obiciu ze skóry czy materiału?

Danika

Pasjonatka84, mi też się podoba, a na żywo prezentuje się jeszcze ładniej:) Wybraliśmy z mężem obicie ze skóry. Mam nadzieję, że był to dobry wybór. A tak przy okazji, macie sprawdzony sposób na pielęgnację kanap skórzanych?

frogerka

Danika, ja skórzane meble przecieram gąbką z wodą z szarym mydłem np. „Jeleń” a następnie przecieram czystą ściereczką.

Odpowiedz w temacie

nowoczesna sofka

Edytuj wypowiedź

nowoczesna sofka

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja