Forum

Wyposażenie - Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

MagiaSwiatla

Nie wszystko co nowoczesne z zakresu oświetlenia sprawdzi się również w naszym przypadku i stylu w jakim mamy urządzony cały dom. Warto sugerować się przede wszystkim praktycznością i własnym gustem. Kilka ciekawych propozycji nowoczesnych lamp znajdziecie na Magiaswiatla.pl

pawlaczuk

wszystko zalezy od tego co kto ma na myśli mówiąc o nowoczesnym oświetleniu, ja np. mam w mieszkaniu zamontowane kinkiety active jeta i uważam, że to jest bardzo nowatorskie rozwiązanie, moi znajomi jeszcze nie zaczęli montować kinkietów w mieszkaniu ale wszystkim takei rozwiązanie się bardzo podoba.

asia6111

Dla mnie nowoczesne oswietlenie,to proste formy i przede wszystkim ciekawy materiał ,ktorego użyto.No,naszukałam się i w I ike beton trafiłam wreszcie.Fajne rozwiązanie i nikt z moich znajomych takiej nie ma,to taka mała satysfakcja

pawlaczuk

moim zdaniem dzisaij nowoczesne oświetlenie to oświetlenie ledowe, po co wymyślać coś innego, najelpiej od razu kupić ledy i problem z głowy.

Elmic_pl

Jest wiele ciekawych pomysłów na nowoczesne oświetleni i tona co się zdecydujemy zależy tylko od naszego gustu, na stronie www.Elmic.pl służymy swoją radą i pomocą.

pawlaczuk

ja mam ledy active jeta ale o naturalnje barwie światła, nie męczą tak oczu i są bardzo wydajne nie muszę ich zmieniać tak często jak kiedyś żarówki.

mlamppl

Jeśli poszukują Państwo lamp nowoczesnych, zarówno w formie plafonów, kinkietów i lamp podłogowych zachęcamy do odwiedzenia naszego e-sklepu. Z chęcią doradzimy jakie lampy będą odpowiednie do Państwa wnętrza na podstawie zdjęć czy opisu. Udzielamy również ciekawych rabatów :)

pawlaczuk

z włąśnego doświadczeniamogę powiedzieć, że ledy to najlepsze rozwiązanie do mieszkania, wytrzymałę, funkcjonalne i oszczędne więc warto w takie zainwestować w mieszkaniu.

Trece

ja swoje oświetlenie mam z ledco i trafiłam do nich też szukając własnie oświetlenia w nowoczesnym klimacie, przedział cenowy szeroki i muszę przyznać, że ja akurat celowałam w te tańsze modele a prezentują się fenomenalnie i wykonane są bardzo dobrze

pawlaczuk

ja jestem zadowolona z ledów active jeta, super się sprawdzją w mieszkaniu no i dzięki jedom spadły mi też rachunki za prąd.

Ange_Lika

Piękne i nowoczesne lampy można zaleźć tutaj - https://www.taniejdladomu.pl/pl/c/Wiszace-nowoczesne/891

pawlaczuk

a jakiego rodzaju oświetlenia używasz do lamp? Zwykłe czy ledy?

Elmic_pl

Nowoczesne oświetlenie to bez wątpienia oświetlenie typu led, którego warto szukać w dobrych sklepach internetowych. Tutaj zapraszam na www.Elmic.pl

pawlaczuk

moim zdaniem ledy to idelane rozwiązanie na dzisiejsze czasy, oszczędne, funkcjonalne.

aldonka1196

Ja zawsze kupuję lampy z tej strony http://lampunie.pl/ jestem bardzo zadowolona z tej strony bo doradzają fachowo i pomogą z doborem lamp

pawlaczuk

Ja z kolei kupuje w markecie budowlanym już od dłuższego czasu ledy active jeta, nie trafiłąm na lepsze niż te które mam teraz.

Ledbruk

Polecam szukać również w dobrych sklepach internetowych jak Ledbruk.com gdzie teraz mamy kilak ciekawych promocji i rabatów, zapraszamy!

pawlaczuk

poszukam, ale na pewn z ledów nie zrezygnuje, bo to jak dla mnie najlepsze rozwiązanie na oświetlenie w mieszkaniu.

lampeczka123

Kupiłam lampy do salonu przez http://www.ioswietlenie.pl/. Mają bardzo dużo modnych wzorów, same najnowsze kolekcje, jestem bardzo zadowolona :grin:

pawlaczuk

pamiętaj też o doborze odpowiedniego oświetlenia, ja poelcam ledy o naturalnej barwie światła.

Odpowiedz w temacie

Nowoczesne oświetlenie

Edytuj wypowiedź

Nowoczesne oświetlenie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja