Forum

Wyposażenie - Oświetlenie

Oświetlenie led w całym domu

Kuruman

Witam, sporo już czytałem na temat oświetlenia typu led, i zamierzam takie zrobić w całym domu. Właściwie światło w dłuższym czasie użytkowane jest po południu jak wracamy z pracy, także myślę że ledy byłyby ok z uwagi na oszczędności. Szukałem jakiegoś sprawdzonego producenta w Warszawie, i powiedzcie co sądzicie o http://greenie-world.com/ ? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą?

pawlaczuk

ja od dłuższego czasu kupuję oświetlenie ledowe active jeta i jestem bardzo zadowolona z jakości tego rodzaju światła, an pewno nie wrócę już do zwykłych żarówek bo to si po prostu kompletnie nie płaca.

elza6

A co powiesz na lampy Falko ? Są mega nowoczesne i wyglądają świetnie :) Do tego fajnie rozpraszają światło, mam takie w salonie i bardzo sobie chwale ;) Zerknij jeszcze tutaj https://studioswiatla.pl/ . Mają spory wybór, na pewno znajdziesz idealną lampę dla siebie ;)

weraa

skontaktuj się ze sklepem internetowym mlamp.pl. Oprócz tego, że mają bardzo duży wybór lamp to zajmują się też pomocą w doborze oświetlenia. Korzystałam w tym roku z ich pomocy przy zakupach i gorąco polecam.

pawlaczuk

ja na własną rękę kupowałam oświetlenie ledowe active jeta i jestem bardzo zadowolona z jakości, nie potrzebowałam żadnych dodatkowych rekomendacji dla tego oświetlenia.

mlamppl

Oświetlenie LED można znaleźć na stronie naszego e-sklepu, gdzie serdecznie zapraszamy :) Pomożemy w doborze odpowiedniej lampy, która będzie ciekawym i funkcjonalnym detalem w każdym wnętrzu.

pawlaczuk

ledy super się sprawdzają w mieszkaniu, obniżają rachunki no i nie treba ich tak często wymieniać jak zwykłych żaówek, ja uwązam, że mają super funkcjonalność i wytrzymałość, w mieszkaniu to jedyne rozsądne rozwiązanie.

rozwidlak

Instalacja elektryczna jest ważna rzeczywiscie w całym domu, mi robiła bardzo fajna firma alltech z Zielonej Góry, dobrze wszystko omówiłą i cenowo tez jak najbardziej okej. Warto mieć ją dobrą, bo na niej się wiele rzeczy opiera.

pawlaczuk

mój mąż jest elektrykiem dlatego ja się nie obawiam jesli chodzi o elektrykę w domu :) on sam wybierał nam do mieszkania oświetlenie ledowe active ejta.

Ecoflash

Instalacja elektryczna swoją drogą i faktycznie powinna być ona wykonana w sposób prawidłowy i solidny, bez tego ani rusz. Inna kwestia to sam typ oświetlenia, tutaj zdecydowanie w grę wchodzą Ledy, warto sprawdzić na www.Ecoflash.pl

pawlaczuk

ja wybrałam ledy ponieważ można sporo zaoszczędzić na rachunkach, poza tym ledy są dużo zdrowsze dla naszych oczu.

milmag

dopóki nie zdecydowałam się na ledy, nie wiedziałam, że różnice mogą być tak duże. zupełnie inaczej mi się przy nich pracuje. inna sprawa, że potrafią też zdziałać cuda, jeśli chodzi o sam wygląd pomieszczeń http://e-lamp.pl/jak-ozywic-wnetrza-lampami/ :)

pawlaczuk

ja uważam, że ledy to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie jest oszczędne, ja mam ledy active jeta o naturalnej barwie światła więc są zdecydowanie lepsze dla moich oczu.

gonja

Ten rodzaj światła ledowego jest najzdrowszy dla oczu dlatego u nas też jest zastosowany tylko ten rodzaj światła

pawlaczuk

to prawda ja w przypadku ledów o naturalnej barwie światła spotkałam się tylko z ledami active jeta.

gonja

No wiem, dlatego my tylko takie kupujemy

pawlaczuk

te ledy active jeta o naturalnej barwie swiatła nie męczą tak oczu jak zwykłe ledy dzięki czemu i nasze oczy zyskują na takim rozwiązaniu w mieszkaniu.

gonja

I to jest dobre, bo przecież zdrowe oczy to podstawa, zwłaszcza jeśli dużo pracujemy przy sztucznym świetle.

Incotex

Grunt to wybrać oświetlenie LED dobrej jakości nawet w sensie samych żarówek, od tego wszystko się zaczyna, a tak się składa że na Incotex.pl znajdziecie szeroki wybór.

Nemon

Dla osób z okolic Katowic polecam http://www.oswietlenieled.info/ robili mi w domu ledy, przygotowują całe aranżacje. Na stronce zdjęcia do obejrzenia.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja