Forum

Wyposażenie - Zrób to sam

piła tarczowa/stołowa dla majsterkowicza

Szeremski

Tak jak w temacie, chciałbym kupić do własnego warsztatu jakąś dobrej jakości i w miarę dobrej cenie tarczową piłę stołową z możliwością cięcia pod różnymi kątami. Jak wiadomo w marketach budowlanych nie brakuje takiego sprzętu ale jeśli jest nieznanej firma to ceny są ok, jeśli już jest jakieś lepszej marki to ceny są nienormalne. Może jakiś majster korzysta z tego typu sprzętu i mógłby zasugerować coś sprawdzonego przez siebie w działaniu do tego w zdrowej cenie? Chciałbym kupić coś, żeby przy moim użytkowaniu mógł korzystać ze sprzętu przez lata.

UrokDrewna_pl

Sprawdź sobie austriacką markę Bernardo. Kupiłem u nich jakieś 2 mieszki temu przecinarkę stołową TSM 355 i jest zadowolony. Przy dosyć częstym użytkowaniu nie miał jeszcze do zrobienia nic poza wymianą tarczy. Poza tym cena b.fajna i narazie wszystko w porządku :)

Szeremski

Widzę ten sprzęt i wydaje się dość profesjonalny ale niestety koszt prawie 1000 pln i więcej to dla mnie dużo, nawet jeśli miałbym wliczyć w koszta firmy. Mnie interesuje coś maksymalnie do 500, nawet mogłoby być z małym groszem.

UrokDrewna_pl

Sprawdź sobie na stronie http://www.hafen.pl/, jest bezpośrednim importerem Bernardo na Polskę. Jak wiadomo z racji braku pośredników mają korzystniej. Mnie przecinarka kosztował 600 stówek bez wliczenia w koszty. Jak wliczysz w koszty to będzie pewnie jeszcze mniej

Szeremski

Właśnie sprawdziłem stronę i jest taniej, będę się z nimi kontaktował. Dzięki serdeczne!

Izabella_

O przecinarkach tarczowych można poczytać tutaj http://przecinarkitarczowe.com.pl/ fajny aktualizowany blog z kopalnią informacji.

Malwina82

Duży wybór narzędzi ręcznych i elektronarzędzi ( w tym też pilarkę tarczową) przeznaczonych do zastosowania również amatorskiego znajdziesz na https://rolmasz-zary.pl/produkty/elektronarzedzia/pilarki-i-pily,2,37012 . Mój mąż tam kupuje i jest zadowolony z jakości ich urządzeń.

lerona
mam sprzęt od ryobi, niezastąpiony jak kto lubi pracować w drewnie, cięcie pod kątem to żaden problem, można sobi wszystko precyzyjnie ustawić, moja jest ze stołem, jest bardzo stabilny i ułatwia mocno pracę, wszystko działa bardzo dobrze

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja