Forum

Wyposażenie - Zrób to sam

Polski producent modułów PV

KrzysztofMer

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi co do wyboru  dobrej jakości materiałów do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Zależy mi na dobrej cenie, jakości i profesjonalnym podejściu obsługi klienta, która też mi kompetenie doradzi. 

Tomasz43

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości modułów PV to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez JBG PV u których znajdziecie zarówno wersje mono i polikrystaliczne. Zarówno te mniej i bardziej rozbudowane. Mam nadzieję, że również podejmiecie racjonalną decyzję w tym zakresie dla swojego domu, czy firmy aby oszczędności na energii elektrycznej były jak największe.

Sebko43

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na takie propozycje modułów fotowoltaicznych jak te z oferty JBG PV, które pozwolą osiągać świetne efekty oraz znaczące oszczędności w tym zakresie. Tym bardziej, że rachunki za prąd są coraz wyższe. Warto sprawdzić np. moduł Economic 72 o mocy 330Wp i sprawności ok. 17% które są już na naszym dachu :)

KrzysztofMer

Mega dzięki za pierwsze podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że temat jeszcze nam się rozwinie bo jednak rynek fotowoltaiki naprawdę dobrze się rozwija. 

Wiesio54

Bardzo dobry kierunek, jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie terminowych realizacji przy doborze modułów fotowoltaicznych najwyższej jakości zarówno generowanej pomocy, sprawności i wytrzymałości na uszkodzenia. My do domowej instalacji wybraliśmy moduły Economic 72 https://jbgpv.pl/oferta,economic-72,2,10.html o sprawności sięgającej 16,88% oraz mocy na poziomie 330Wp.

Weronika334

Coraz więcej osób się decyduje właśnie postawić na instalację fotowoltaiczną i sami też tego wyboru nie żałujemy. Pomagała nam firma jbg pv wszystko udało się załatwić, a jako że mamy coraz lepsza pogodę to oszczędności są naprawdę znaczące :D

JakubMin

Tutaj również mogę się zgodzić i też uważam, że przy rosnących kosztach energii elektrycznej to stworzenie instalacji fotowoltaicznej jest dużo lepszą opcją dla naszego budżetu, tym bardziej że nie wiadomo jak będa kształtowały się te ceny w późniejszym czasie. 

Hobon

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości modułów fotowoltaicznych to na pewno warto wymienić właśnie JBG PV jak dla mnie dobry kierunek, szeroki wybór paneli pv no i też obsługa której zależy na konkretnej pomocy klientowi. 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja