Forum

Wyposażenie - Antyki

"Powrót do przeszłości" - włączniki,przewody,lampy jak u Babci...

Jasminka45

ja tam wolę jednk to co bardziej nowoczesne ;) zreszt o gustch się nie dyskutuje i tyle ;) a co do ospela , to mam gniazdka z miedzią przeciwdrobnoustrojow a Cu+ ;) bardzo ładnie komponuje się z reszta wnętrza

Jasminka45

ja tam wolę jednk to co bardziej nowoczesne ;) zreszt o gustch się nie dyskutuje i tyle ;) a co do ospela , to mam gniazdka z miedzią przeciwdrobnoustrojow a Cu+ ;) bardzo ładnie komponuje się z reszta wnętrza

Natasha4

Najlepsze włączniki bez wątpienia są z ospela ;)ja mam osobiście włączniki serii karo , które z kolorowymi ramkami ;) idealnie pasuje mi do moich zasłon w kuchni oraz wazonu ;)

summersun

Hej ;) Witam w ten przedświąteczny czwartek ;) Ostatnio przeczytałam ,ze z ospela wyszła jakaś całkiem nowa kolekcja .Jest wykonana jakoś ze szkła ;) I chyba ,metalu szlachetnego ;) Ja mam takie te podstawowe gniazdka białe -tradycyjne ;)

summersun

Hej ;) Witam w ten przedświąteczny czwartek ;) Ostatnio przeczytałam ,ze z ospela wyszła jakaś całkiem nowa kolekcja .Jest wykonana jakoś ze szkła ;) I chyba ,metalu szlachetnego ;) Ja mam takie te podstawowe gniazdka białe -tradycyjne ;)

Hannah88

także mam osprzęt z ospela , a konkretnie przedłużacze oraz włączniki ;) bardzo ładnie się prezentują z tej nowej kolekcji Kier ;)

Gienka34

My w domu kilka miesięcy temu wymieniliśmy całą instalację elektryczną. Tez kupiliśmy cały osprzęt marki Ospel. Ceny mają jak inni, ale fajnie, że poszli teraz też w design, więc z włącznikami i gniazdkami już sobie zaszalałam ;)

Natasha4

Jeszcze oprócz tego ze mamy osprzęt to jeszcze stwierdziliśmy z meżem ,ze dobrze by było mieć tzw inteligentny dom . Pry tym zaoszczędza się energię . Datego też naszym nowym nabytkiem jest system zdalnego sterowania Presto z Ospela . Generalnie mogę sterować ogrzewaniem , roletami itd , nawet z tableta bądź smartfona ;)

panimama

Taki system do sterowania wszystkiego w domu jest bardzo fajny. Moja koleżanka ma trójkę dzieci, mąż pracuje w Anglii i rzadko przyjeżdża,, ona mieszka za miastem i do domu zjeżdża wieczorem. Ma właśnie ten system Presto z Ospela i bardzo sobie chwali. Wszystko może ustawić, proste w obsłudze urządzenie, mega inteligentne i rzeczywiście pomocne. Ja się zastanawiam, ale muszę namówić męża na to :)

Malwina82

nie przekonuje mnie to za bardzo ;/

Didi888

A mnie system presto z Ospela przekonał jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona z tego, że mam to zainstalowane w domu od prawie 3 lat ;)

summersun

A propo Ospela, to tez mam już tyle lat od nich osprzęt. ale powiem szczerze,ze jak tak patrze na te ich ramki na tym ich profilu FB to najchętniej ciągle bym zmieniala te ramki ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja