Forum

Wyposażenie - Łazienka

Pralka na lata

a_gatka

Jak w temacie. Doradzicie coś? Remont łazienki skończony, chciałabym kupić pralkę. Najlepiej taką, która nie zajmuje wiele miejsca i ma dobre parametry. Coś sprawdzonego? Jakieś opinie? Z góry dzięki za pomoc.

yaska

Myślałaś o pralce parowej? Dla mnie to idealna opcja, nie lubię prasować ;) Poza tym parą można odświeżyć ubrania, które nie wymagają jeszcze prania.

a_gatka

A jaka to jest parowa? Szczerze mówiąc nie miałam z takimi do czynienia, a nie chciałabym palnąć gafy... :)

marios

Pralka na lata powiadasz? Może gwarancja 10 lat na silnik napędowy w Electroluxach cię jakoś usatysfakcjonuje? "A jaka to jest parowa? " funkcje parowa niwelują zagniecenia, ciuszki też są świeższe i jak np. przebywasz w pomieszczeniach gdzie są dziwne zapachy to funkcja pary potrafi je wytępić z ubrań.

ddderekor

niedawno kupiliśmy pralkę LG, jest super. Dla naszej trójki 6kg załadunku spokojnie wystarcza, pralka jest cicha więc i w nocy można coś uprać, co się przydaje szczególnie jak się ma małe dzieci. Często pierzemy na programie 30minutowym i w zimnej wodzie, przy średnich zabrudzeniach ta opcja się dobrze sprawdza

a_gatka

Tych 10 lat brzmi bardzo rozsądnie. A jak z częściami zamiennymi w razie konieczności wymiany? Ciężko czy łatwo dostępne są?

yaska

popatrz na przykład na tą: http://www.ceneo.pl/17736977#tab=spec masz tam cała specyfikację, a jeśli chodzi o części, to na gwarancji nie musisz się martwić o to, a po gwarancji jeśli zaszłaby taka potrzeba to w serwisach zapewne mają do nich łatwy dostęp, ewentualnie na stronie electoluxa masz dział z częściami zamiennymi.

charlotte1991

Ja planuję zakup nowej pralki i wspomagam się tym poradnikiem http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Jaka_pralke_wybrac_3F,a-7 Zdecydowałam się na pralkę otwieraną od góry ze względu na bardzo małą łazienkę ale też przez niską cenę. Obecnie mam Whirlpoola i służy mi już 8 lat, gdyby nie jego gabaryty i koszmarny wygląd to zabrałabym go ze sobą do nowego mieszkania.

Euro_Zakupy_pl

Tutaj jak najbardziej się zgadzam,nie ma modeli pralki który gwarantowałby jej używalność przez lata,to bardzo mało prawdopodobne,a przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. Powiedzmy do kwoty 2 tyś zł spokojnie kupisz już dobrej klasy pralkę. www.Euro-Zakupy.pl

bleryk

teraz dość trudno o wieczny sprzęt AGD, możesz jedynie przeglądać warunki przedłużonej gwarancji :) nam w zakupach pomógł poradnik http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/, dzięki niemu, wiedzieliśmy jak rozmawiać ze sprzedawcą i nie dać sobie wcisnąć jakiegoś drogiego bubla :)

Gumich

Porządna pralka to jedno, a dobre detergenty to drugie. Jedno bez drugiego nie idzie w parze, nie ma cudów. W necie jest masa poradników odnośnie wyboru pralki, ja się kieruję właśnie takimi publikacjami przed kupnem danego sprzętu. Oprócz tego sprawdzam opinie ludzi na stronach sklepów. Podejrzewam, że wkrótce czeka mnie badanie rynku, bo moja pralka według statystyk powoli zbliża się do końca służby ;) Ale póki co jeszcze daje radę. Co się zaś tyczy wspomnianych detergentów, to po kupnie nowej pralki sugeruję rozeznać się na polu niemieckiej chemii. Nie bardzo się nią przejmowałem dopóki dość przypadkowo nie wypróbowałem. To jednak jest inna jakość. Przykład? Waschkonig - bardziej wydajny (co przekłada się na koszty) i o wiele bardziej ekologiczny, bo nie zawiera niektórych składników chemicznych, które w Niemczech są zakazane, a w Polsce dozwolone (zarazem taki proszek nie uczula). Czyli jak widać, faktycznie się opłaca.

magicznyzakatek

SKLEP INTERNETOWY www.magicznyzakatek.eu Magiczny Zakątek to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo eleganckich dekoracji, stylowych dodatków do domu i ogrodu, oryginalnych prezentów i upominków na wiele okazji oraz niepowtarzalnych wianków i stroików wykonanych specjalnie dla Ciebie. W ofercie znajdują się m.in.: * latarnie, lampiony, świeczniki * patery, etażerki * ramki na zdjęcia * ceramika i szkoło * donice i osłonki * kufry, skrzynie, pudełka ozdobne * dekoracje żeliwne * ozdoby betonowe, kamienne * dekoracje drewniane * kule, wianki dekoracyjne * kwiaty sztuczne * ratan, wiklina, faszyna * susz egzotyczny * sztuczne kwiaty * rękodzieło * decoupage * stroiki, kompozycje * ozdoby świąteczne Zapraszamy!!! Znajdziecie nas również na facebook'u.

Yeko

Jeśli ma służyć lata to po pierwsze znany producent to raz, druga sprawa zastanowić się trzeba nad jej wielkością teraz możemy nie mieć dzieci więc prania nie jest dużo, ale jak pojawią się dzieci to uwierz liczba ubrań wzrośnie gwałtownie. Opcja też czy sama pralka czy z opcją suszenia? Poszukajcie sobie czegoś z CANDY mają w ofercie zarówno pralki jak i pralko-suszarki, zarówno ładowane od frontu jak i od góry bez problemu coś się znajdzie.

MariaWolek

Jak chcesz pralkę na lata to kup taką wyprodukowaną w latach 80 i wcześniej :D

Domi87

Hej, moim zdaniem dość dobre pralki mają z firmy Bosch i Amica. Ja mam już kilka lat pralkę z firmy Amica i nie narzekam. Korzystając z okazji w razie jakichkolwiek awarii z pralką polecam serwis http://www.technikan.pl/. Fachowcy z tego serwisu AGD działają niemalże w każdym większym mieście w Polsce, m.in., w Legnicy, Warszawie itd.

Odpowiedz w temacie

Pralka na lata

Edytuj wypowiedź

Pralka na lata

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja