Forum

Wyposażenie - Antyki

przerabianie starych mebli

navia

Znalazłam na stronie Fluggera ciekawą intrukcję odnośnie przerabiania starych mebli :) http://flugger.pl/Inspiration/Ideer%20til%20dit%20hjem/Boernevaerelser/seng.aspx pozdrawiam

Gumri

Odwiedziłem niedawno sklep Fluggera - byłem pod wrażeniem ile przydatnych artykułów do remontu/renowacji mieszkania mają w ofercie.

karolsart

Oj tak w swoich sklepach firmowych mają niezły wybór :) większość produktów można też kupić w sklepie internetowym, szczególnie fajnym rozwiązaniem jest możliwość zakupienia próbek farb i tapet... pozdrawiam

Gumri

Widziałem ze na stronie Fluggera pojawiło się sporo nowych pomysłów w dziale "Galeria Inspiracji". Warto to przejrzeć.

navia

Wyczytałam ostatnio, że najmodniejszym kolorem w maju jest kolor miętowy :) podoba się Wam?

Gumri

Miętowy jak najbardziej może być np. matowa i zmywalna Flutex 5

kreatura

Ciężko chyba jednak dopasowywać wnętrza do trendów, które zmieniają się co miesiąc ;)

Gumri

Najlepiej wybrać uniwersalny kolor, nie za bardzo rażący, którym zawsze można cieszyć oczy :)

navia

Moim zdaniem kolor farb jak najbardziej można zmieniać w zależności od trendów, przecież pomalować można samodzielnie, nie trzeba wydawać na profesjonalistę ;)

Gumri

Mało kto znajduje czas na częste remonty w domu, dlatego wybierając kolor mam zawsze spory dylemat. Inna sprawa to jakość farby bo jeżeli wiem, że nie będę malował za miesiąc znowu to wybiore jakościowo dobrą farbę np. fluggera.

mojeoczysanadalzielone

Ja bardzo lubię przerabiać i odnawiać stare meble (nie mam ich za dużo, ale trochę już przerabiałam czy to z siostrą, czy u mamy). Dzięki temu bez generalnego remontu można stworzyć zupełnie nową odsłonę pomieszczenia - coś jak nowa fryzura bez cięcia ;) Szkoda mi czasem jak widzę wyrzucone meble, które wymagają jedynie lekkiej odnowy, by znów mogły pełnić główną rolę w pokoju. Np tutaj fajnie to przedstawili - http://www.leroymerlin.pl/porady/dekoracja/dekoracja-wnetrz/odnawianie-starych-mebli-drewnianych,e523,l1521.html

Gumri

Z niektórych starych mebli mozna zrobic coś naprawdę extra, wystarczy trochę wyobraźni i np. puszka dobrej farby :)

karolsart

Zgadzam się w 100%, ostatnio przetestowałam przy takiej odnowie starego stołu płyn do czyszczenia Fluren 37, warto dobrze oczyścić powierzchnie przed kolejnymi pracami - ten środek jest do tego genialny :)

navia

A gdzie można kupić taki środek? jest jakiś sklep internetowy?

Ago

To dla tych, co skrobać mebli nie lubią polecam http://agohome.pl/category/farby-kredowe-amazona

delfina40

gdyby komuś znudził się ciemny kolor dębowych mebli oraz drobniejszej galanterii - krzesła, stoliki, gazetniki, niciaki, stoliki karciane itd. to prostym zabiegiem przy pomocy wełny stalowej możemy bardzo fajnie je rozjaśnić. Wręcz rozbielić. Całkowicie, lub wykonać tylko zadowalające przecierki. Gramatura wełny jest różna.. proponuję najpierw drobniejszą - mniej agresywną wykonać próbę w niewidocznym mebelka miejscu. Najlepiej na podwórku.. balkonie, tarasie.. drobny pył ze szlifowania lepiej zostawić na zewnątrz ;)

alina21

No Flugger fajne rzeczy ma ;)

navia

Dałam mojej mamie płyn do czyszczenia Fluggera na przechowanie na czas remontu - zużyła mi pół butelki i nie chce oddać!! myślę, że to mówi samo za siebie ;)

TuMaryla

Szkoda, że nie znałam Fluggera jak walczyłam ze swoimi starymi stolikami i regałem. Pylica i rozpuszczalnica :grin: Zwłaszcza stary stolik po dziadku kryty politurą żywiczną. MASAKRA. Nie mogłam tego niczym zmyć, klajstrowało wszystko, czym tego dotknęłam. No ale efekt przerósł moje oczekiwania. Warto było stoczyć tę walkę. :grin: ___________________________________ http://www.parkietstudio.pl/

jeny

ja kiedyś 'odnawialem ' stary stół i całe to odnowienie polegało na tym że przetarłem go porządnie papierem ściernym a potem zaciągnąłem jasną białą bejcą:) wyszło bardzo zgrabnie i ładnie, jak będę miał moment to może wrzucę foto:)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja