Forum

Wyposażenie - Antyki

recykling mebli z lat 60/70 i nie tylko

refre

Nowo otwarta meblarnia REFRE proponuje ciekawą usługę zwaną RECYKLINGIEM MEBLI. Wszystkie meble, które trafiają do pracowni Refre (większość z nich pochodzi z lat 60 i 70, poddawane są całkowitej renowacji i odświeżającej metamorfozie nadającej im indywidualny i wyjątkowy charakter. Występują w pojedynczych, sygnowanych egzemplarzach lub zestawach. Oferta meblarni to alternatywa z jednej strony dla "nijakich" sprzętów pochodzących z przestarzałych domów handlowych, z drugiej strony zaś, dla skrajnie minimalistycznych i bezdusznych mebli proponowanych przez najdroższych producentów. Firma Refre daje także możliwość realizacji indywidualnych zamówień: takich jak reanimacja ulubionego fotela, renowacja stołu, oryginalne zdobienie mebli - m.in. pozłotnictwo. Dla bardziej ekscentrycznych klientów czekają inne świeże pomysły. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną

dariuszgesty
fantaZmagoria

Świetna sprawa! Uwielbiam takie stare meble. Sama poluję na takie choćby tutaj http://sprzedajemy.pl/temat/u%C5%BCywane+meble+cz%C4%99stochowa, w nadziei że znajdzie się coś co będę chciała przygarnąć i odrestaurować na własną rękę.

kalink

Bardzo fajny pomysł:) Podoba mi się:)

amelie_

jeśli chodzi o takie metamorfozy mebli to polecam produkty Flugger'a, w szczególności farby, oleje do drewna :) http://naturalnaochronadrewna.pl/

Miczel

fajny pomysl, czyli mam jakies starocie oddaje je a oni robią z nich cudeńka?

klimek90

Dużo jest teraz sklepów z bardziej designerskimi meblami. Ja prowadzą salon fryzjerski i jakiś czas temu bardzo ładne wieszaki na ubrania udało mi się znaleźć na stronie www.mebel-partner.pl W ogóle dużo poza samymi meblami, mają tutaj takich dodatkowych akcesoriów, które się bardzo przydają. Wysyłka szybka, kontakt sympatyczny.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja