Forum

Wyposażenie - Kuchnia

sklepy agd

billie

Znajoma będzie robić remont całej kuchni łącznie w wymianą całego sprzętu agd. Poszukujemy więc fajnego sklepu gdzie tanio można kupić całe wyposażenie do kuchni. Znamy narazie http://www.1komp.pl/ bo ja tam kupowałam jakieś czajniki i inne takie, podzielcie się innymi linkami, bo z chęcią porównam ceny sprzętów. A może wiecie czy jak się kupuje większą ilość sprzętu na raz w jednym sklepie to dają jakieś rabaty jeszcze?

zszywka

Sporo sprzętów do kuchni znajdziesz na magicznaplaneta.pl Z tego co mi wiadomo, to maja chyba największy wybór w sieci RTV i AGD. Co jakiś czas zdarza mi się zamawiać coś u nich i już się przekonałam, że są naprawdę godni polecenia. Przede wszystkim dbają o klienta, a to w przypadku internetowych zakupów jest bardzo ważne.

simply

Wiesz jak się planuje remont mieszkania, czy kuchni dobrze jest znać miejsca, gdzie można kupić tanio sprzęt do domu;) Wiesz ja dość często robię zakupy przez internet i już porównywałam ceny w sklepach internetowych i stacjonarnych. Przyznam, że bardziej się opłaca kupić przez internet, bo jest taniej. I przyznam, że ten sklep, którym wspomniała zszywka jest bardzo tani i ma bardzo duży wybór;)

lunatyczka

Jasne,że warto. Przekonałam się o tym całkiem niedawno, kiedy okazało się,że dosłownie każdy grosz się liczy- no i zawsze trzeba założyć,że do jakiś prac trzeba będzie dopłacić więc trzeba mieć "zapasową" gotówkę. Ja najczęściej kupuje na moderni.pl, mają tam przystępne ceny i bardzo szybka dostawę

Kombinatorka
billie napisał:

A może wiecie czy jak się kupuje większą ilość sprzętu na raz w jednym sklepie to dają jakieś rabaty jeszcze?

Wiesz co, myślę, że z takim sklepem jak 1komp.pl o którym wspomniałaś, na pewno się dogadasz jakoś korzystnie. Mam o nim dobre zdanie, mają sprzęty dobrych producentów, naprawdę duży wybór. I oczywiście można sporo zaoszczędzić zwłaszcza jak wyposażasz całą kuchnię, z tego tytułu że to sklep internetowy.

kejsi

oj tak czasem znacznie lepiej jest robić zakupy w sklepach internetowych niż w stacjonarnych. Nie tylko można zaoszczędzić pieniądze, ale też czas. Mój czas jest dla mnie bezcenny więc też lubię robić zakupy w sieci. A sklepów jest bardzo dużo więc jest na pewno w czym wybierać ;) Tylko trzeba się zdecydować, który ze sklepów wybrać;)

lunatyczka

To bardzo istotne:)Najważniejsze jest by wybrać odpowiedni sklep. Ja ufam moderni.pl. Najlepiej popytać znajomych,poczytać opinie na forum. Im więcej informacji tym lepiej. Nie powinno sie robić zakupów" w ciemno". Można tego potem bardzo żałować

mirenka

Jest to pewien problem bo sama długo szukałam gdzie można zaopatrzyć się w dobry sprzęt po dobrej cenie czytałam śledziłam fora i odwiedziłam sklep magicznaplaneta.pl jest duży wybór sprzętu AGD i RTV praktycznie wszystko mam z tego sklepu miła obsługa klienta i przede wszystkim bezproblemowa dostawa.

Tampere

A ja się zastanawiam czy nie zamówić w Medialux. Wydaje mi się, że to internetowe wydanie Media Marktu a ja bardzo lubię ten sklep. Teraz nie będę musiała jeździć na drugi koniec miasta żeby coś tam kupić. Lubie wirtualne rozwiązania.

detox

No w sumie to tak samo wyglądają ich strony, wiec istnieje duże prawdopodobieństwo, że media markt otworzył sobie sklep internetowy. W sumie to by się przydało, bo tak osobiście jest się zawsze ciężko wybrać na takie wielkie zakupy, a tak herbatka przy biurku, ciepłe kapcie i zamawiamy przez internet.

kejsi

no co wy mówicie, że Media markt teraz jest w sieci??? Nic mi na ten temat nie wiadomo;/ Tylko nie rozumiem dwóch rzeczy, po pierwsze czemu zmienił nazwę, po drugie, czemu o tym nie było zbyt głośno?? ale macie rację, że stronka wygląda dokładnie tak jak z reklamy MM.

sawyer

słyszałam już o tym internetowym sklepie MM, ale jeszcze nic w nim nie kupowałam, także nie wiem jak jest z ich obsługą, z tego typu sklepów internetowych bardzo pozytywne zdanie mam o wasserman.pl, kupiłam tam już parę rzeczy, ostatnio nawet laptopa z którego jestem bardzo zadowolona, a do tego ceny tam są o wiele niższe niż w innych sklepach, także same plusy :)

amor_vincit_omnia

Ale laptop to nie sprzęt agd. Agd najlepiej kupować w sklepach, które mają tylko i wyłącznie taki asortyment. Ja i moja rodzina zamawiamy w electro. Jakoś się juz do tego przyzwyczailiśmy, bo gdy zawsze pojawia się problem 'co kupić' i 'gdzie kupić' to wyskakuje świecąca lampka i w końcu zamawiamy tam.

zabobon

Jest sporo sklepów agd/rtv w internecie. Moim zdaniem warto zamawiać w tych większych - bardziej znanych. Możesz zajrzeć na stronkę którą podrzuciła amor_vincit_omnia - to jest jeden z większych marketów w sieci. Poczytaj sobie opinie klientów na stronie.

sonia2010

Bardzo polecam sklep http://www.electro.pl/. Mają bardzo fajne promocje. Poza tym, co w moim przypadku ma największe znaczenie (singielka na dorobku :-)) można kupować na raty. Pozdrawiam, S.

Margo5

Jedna osoba zdaje się już wspomniała o tym http://www.medialux.pl/ - mi w nim podoba się to, że na gadu gadu mozna porozmawiać sobie z konsultantami i wypytać o interesujący nas sprzęt.

girl5

No w sumie to, że można sie zapytać o konkretny model i szybko może nam ktoś coś doradzić albo my sami możemy sprawdzić w internecie o co chodzi z danym sprzętem to jest jedna z zalet kupowania w necie :)

malwinka5

Ja będę skłonna przychylić się do zwolenników magicznej planety - ale jestem też zadania, że w internecie pojawiają się fajne sklepy właśnie z takim sprzętem w związku z czym wybór jest stosunkowo dobry :) Liczy się ofkors możliwość zapłacenia w ratach oraz to czy możemy dowiedzieć się od pracowników czegoś więcej na temat oferowanych sprzetów.

senny

Teraz się naprawdę dużo całkiem porządnych sklepów z elektroniką, AGD i RTV wysypało i z tego co czytałem, to dobrze prosperują. Ja ostatnio oglądałem http://www.123klik.pl/piekarniki i znalazłem sklep 123klik.pl, którego do tej pory nie widziałem, a ceny miał całkiem spoko.

Majkaa

Jeżeli jeszcze nie znacie, to ja jeszcze dorzucę sieć zadowolenie.pl, to jest bodajże pododdział, czy sklep internetowy od MixElectronics, także jest spoko i jest tanio. Ostatnio kupiliśmy tam http://www.zadowolenie.pl/philips-fc-844501,17108 całkiem atrakcyjna, także polecam.

Odpowiedz w temacie

sklepy agd

Edytuj wypowiedź

sklepy agd

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja