Forum

Wyposażenie - Sofy

Sofa do ogrodu - co sądzicie?

scandia

Zastanawiałam się nad tym, żeby wybrać jakąś sofę do ogrodu. Oczywiście z mebli ogrodowych. Znalazłam chociażby coś takiego: http://ogrodosfera.pl/sofa-modulowa-technorattan-venezia i teraz zastanawiam się nad wykorzystaniem tego rozwiązania u siebie. Myślicie, że taka inwestycja się opłaci? Warto wybrać sofę czy może lepiej pomyśleć o wygodnych fotelach?

Tommy33

Sofa do ogrodu czy na taras jak najbardziej. Ja polecam meble conmoto wykonane z hpl. Materiał gwarantuje, że nic złego z meblem nie będzie się działo bez względu na pogodę. Jeżeli ktoś lubi nowoczesny, minimalistyczny styl to polecam.

carekk

lepsza chyba huśtawka niż sofa

BellaStoria_pl

A moim zdaniem huśtawka do ogrodu lub na taras to bardzo dobre rozwiązanie i uważam że warto,sofa pasuje mi raczej do wnętrz,salonu czy gabinetu. www.BellaStoria.pl

Tommy33

Huśtawka, koniecznie komfortowa i designerska. Znalazłem ostatnio w sieci http://ogrodiwnetrza.pl/pl/c/Gniazda-wiszace/35 Gniazdo do powieszenia, bardzo komfortowe dla dwóch osób. Wykonane z lawy wulkanicznej, a więc mebel ekologiczny.

VogaMeble

Moim zdaniem ogród nie jest dobrym miejscem dla sofy,ta znakomicie sprawdzi sie np w biurze czy naszym gabinecie,gdzie będzie stanowić także wspaniałą dekorację na lata. Jeżeli chcecie zobaczyć kilak designerskich sof w rozsądnej cenie i wysokiej jakości wykonania,to zobaczcie na www.vogameble.pl

NinaT

Ciekawe propozycje, ale moim zdaniem najlepsze są meble z sztucznych tworzyw ze względu na swoją trwałość

magicznyzakatek

SKLEP INTERNETOWY www.magicznyzakatek.eu Magiczny Zakątek to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo eleganckich dekoracji, stylowych dodatków do domu i ogrodu, oryginalnych prezentów i upominków na wiele okazji oraz niepowtarzalnych wianków i stroików wykonanych specjalnie dla Ciebie. W ofercie znajdują się m.in.: * latarnie, lampiony, świeczniki * patery, etażerki * ramki na zdjęcia * ceramika i szkoło * donice i osłonki * kufry, skrzynie, pudełka ozdobne * dekoracje żeliwne * ozdoby betonowe, kamienne * dekoracje drewniane * kule, wianki dekoracyjne * kwiaty sztuczne * ratan, wiklina, faszyna * susz egzotyczny * sztuczne kwiaty * rękodzieło * decoupage * stroiki, kompozycje * ozdoby świąteczne Zapraszamy!!! Znajdziecie nas również na facebook'u.

MalwinaCzubik

Świetna jest sofa dmuchana. Nawet nie sądziłam, że to takie wygodne. Dopadłam jakieś fotki na stronie https://epraktyk.pl/ i uznałam, że spróbuję. Teraz mam już dwie, dla mnie i dla męża:) Takie sofy są wygodne i też praktyczne. Można spuścić powietrze np. zimą albo wziąć do domu i dalej korzystać. Jak kto woli.

Butlan

Według mnie w ogrodzie prawo by tu mają tylko meble wiklinowe lub ratanowe. Wszystko inne jest tandetne i nie pasuje do ogrodu.

BellaStoria_pl

Przecież jedno nie wyklucza drugiego, bo taka sofa może być również wykonana z drewna czy rattanu, co sprawdzi się w ogrodzie najlepiej pod względem jakości i trwałości materiału, odpowiednio ją wcześniej impregnując. BellaStoria.pl

MalwinaK0

Wyspa ogrodowa to bardzo ciekawy pomysł, coś innego niż zwykły mebel ogrodowy. Nahttps://www.hop-sport.pl/meble-ogrodowe/ mają ją w różnych kolorach, więc można ją super wpasować. 

Roksana13jj
carekk napisał:

lepsza chyba huśtawka niż sofa

Też tak myślę. Taka sofa to chyba dobrze wygląda tylko na zdjęciach :p

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja