Forum

Wyposażenie - Dekoracje

świeczki zapachowe

Weronika334

Jeżeli szukacie dobrej jakości w zakresie świec zapachowych to ja jestem mega zwolenniczką marki Kringle Candle i Country Candle. Bardzo dobry wybór wyjątkowych nut zapachowych możecie znaleźć w ofercie sklepu SW-Decore https://swdecore.pl/kategoria-produktu/swiece-zapachowe/country-candle/ mój ulubiony zapach to "Country Candle – Apple Cider Cake" wieczorem przy takiej świeczce świetnie czyta mi się ulubione książki i można się spokojnie zrelaksować ;)

karcianka

Ja sie zakochalam jakis czas temu w świeczkach Woodwick. Tanie nie są ale to świeczki z z drewnianym knotem i nie mają sobie równych. Kiedys myslałam że nie można byc normalnym kupujac takie drogie świeczki ale teraz.. wole kupić jedna taką niż 5 zwykłych

bajaderkaaa
karcianka napisał:

Ja sie zakochalam jakis czas temu w świeczkach Woodwick. Tanie nie są ale to świeczki z z drewnianym knotem i nie mają sobie równych. Kiedys myslałam że nie można byc normalnym kupujac takie drogie świeczki ale teraz.. wole kupić jedna taką niż 5 zwykłych

Nie słyszałam nigdy o takich swieczkach. Powiesz cos wiecej? Ile to są drogie i gdzie takie kupic?

karcianka
bajaderkaaa napisał:
karcianka napisał:

Nie słyszałam nigdy o takich swieczkach. Powiesz cos wiecej? Ile to są drogie i gdzie takie kupic?

Te swieczki kosztują nawet ponad 100 zł za sztukę a nawet i więcej, ale warto! Mają różne kształty i zapachy i są boskie. Ja zamawiam na notino https://www.notino.pl/swiece-zapachowe/swiece-z-drewnianym-knotem/

Dareekk

Ja uwielbiam świece lawendowe.

Odpowiedz w temacie

świeczki zapachowe

Edytuj wypowiedź

świeczki zapachowe

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja