Forum

Wyposażenie - Łazienka

szafka z lustrem?

anHell

co myslicie o szafce (polce) lazienkowej z lustrem na drzwiczkach? jest to mebel funkcjonalny? problem widze w otwieraniu i 'palcowaniu' szyby... jakies sugestie?

Zosia5

mi takie coś się nigdy nie podobało, ale prawda jest taka, ze każdy ma inny gust. Jednak osobiście uważam, ze takie meble są już nie modne

IDEAglass

Według mnie szafka taka spełnia swoją funkcję w bardzo małej łazience gdzie problemem jest upchanie różnych kosmetyków.Nawiasem mówiąc,to w takiej szafce też za wiele się nie schowa.Jeżeli jest to pomieszczenie trochę większe to proponuję dość duże lustro,które jeszcze dodatkowo powiększy łazienkę.Wszelkie akcesoria łazienkowe zminimalizować a zostawić tylko niezbędne. Tak właśnie zrobiłam w mojej łazience.

IDEAglass

Jeśli zdecyduje Pani jakie lustro wejdzie do łazienki,to przed tym proszę odwiedzić stronkę www.idea-glass.pl . Polecam.

Willa

Miałam coś takiego w domu i wcale to nie jest tak funkcjonalne jak by mogło się wydawać. Jedyny plus jest taki, że zaoszczędza się sporo miejsca na ścianie, poz tym nie widzę żadnych za. Oczywiście osoby, które maja bardzo małą łazienkę, są poniekąd skazane na takie rozwiązanie, ale jeżeli ktoś ma duzo miejsca, to lepiej sobie czegoś takiego nad umywalką nie wieszać, w innym miejscu owszem, ale i w takim układzie pojawaia się problem z ubrudzonymi drzwiczkami.

eva00

ja tez uważam, ze takie szafki są niemodne. Ładniejszym wyjściem będzie moim zdaniem wsadzenie szafki - toaletki i do tego eleganckiego lustra osobno. Jak nie lubisz przestylizowanych mebli to np. taka minimalistyczna szafeczka byłaby dobra http://www.lazienkaplus.pl/pl/szafka-wiszaca-podumywalkowa-kolo-varius-89074,2522,101,i.html

bynioo20

Ja kupiłem ostatnio szafkę z lustrem podwójnym i uważam to za dobry zakup. w linku fotka http://sklep.emimart.pl/product.php?id_product=24 Co o niej myślicie? Najlepsze jest to że mogę obejrzeć głowę z drugiej strony hehe.

mika31
eva00 napisał:

ja tez uważam, ze takie szafki są niemodne.l

To zależy od szafki. Zgadzam się jednak że tego typu modele nie są szczytem nowoczesności. Ostatnio tez przechodziłam przez dylematy jakie lustro wybrać do łazienki i mimo że zabrało mi to trochę czasu, znalazłam coś ładnego (lustro w srebrnej ramie, z lampkami po bokach i jedną półeczką), tyle że teraz reszta łazienki wygląda nieciekawie. Nawet się nie zbliżam do decora, aby pofantazjować sobie przy robieniu projektu nowej wersji łazienki, bo tylko wpadnę w depresję lub gorzej - długi, bo na serio zacznę rozważać zrobienie remontu, co mi się totalnie nie opłaca, bo to tylko przejściowe mieszkanie.

PuppyGirl

Takie szafki to rzeczywiście dobre rozwiązanie w niewielkiej łazience, szczególnie kiedy mamy miejsce na umieszczenie głównego lustra, które będzie pełniło funkcję "powiększacza" - lustra na ściankach szafki będą również odbijały światło i cała łazienka będzie jaśniejsza. To chyba nieistotne, czy meble są w modzie, ważne, żeby pasowały do wnętrza - ja znalazłam http://multizakupy.pl/WYPRZEDAz_Szafka_lazienkowa_Trendi_TDV06.html i gdybym miała teraz urządzać łazienkę, to pewnie skompletowałabym coś w tym stylu, bo lubię jasne meble.

anapotana

Jak dla mnie to takie szafki były modne 20 lat temu. Teraz to już raczej przeżytek. Jakoś chyba lepiej zainwestować w szafkę pod umywalką, niż z lustrem. Moja babcia kiedyś taką miała, ale sama doszła do wniosku, że to tandetne .

marinka

moim zdaniem wszystko zależy jakiego typu to szafka, w jakim stylu, np. taka wygląda całkiem, całkiem: Zobacz zdjęcie: http://www.max-fliz.com.pl/images/morfeoshow/meble_lazien-8946/big/Fogo2.jpg

kejsi

moim zdaniem jeśli patrzeć pod kątem praktycznym to na pewno jest on bardzo użyteczny, ale ja chyba miałam pecha, bo nie udało mi się znaleźć takiego mebla, żeby się ładnie prezentował. Wolę lustro osobno i szafka osobno, ostatnio moją uwagę przyciągnęły meble Noclaf, bardzo eleganckie, ciekawy design, ale też dobre jakościowo.

bukowska

http://www.armadeo.pl/lazienka/meble-lazienkowe/szafki-wiszace/aquaform-dallas-szafka-z-lustrem-65-cm-biala.html to moim zdaniem dobre rozwiązanie, na pewno funkcjonalne, lustro wprawdzie może brudzić się podczas otwierania, ale prawda jest taka, że zwykłe lustro trzeba czyścić z taką samą częstotliwością, także ja nie widzę problemu.

Euro_Zakupy_pl

Też mi się podoba,a jeżeli użyjemy skutecznych środków czystości które dostaniecie u nas www.Euro-Zakupy.pl to nie ma się czego obawiać.

Anyczka

meble lazienkowe mozna kupic tutaj www.sterex.com.pl kupowalam i wiem, ze te meble sa naprawde godne uwagi :)

charlotte1991

Ja chciałam safkę z lustrem ale mąż stwierdził, że będzie lustro na korytarzu więc nie jest potrzebne jeszcze na szafce. Dlatego do łazienki kupimy zwykłe lustro i najprawdopodobniej zestaw mebli z http://www.rokos.pl/7-meble-lazienkowe Są bardzo nowoczesne i ładne. Do tego cena jak dla nas bardzo przystępna.

magicznyzakatek

SKLEP INTERNETOWY www.magicznyzakatek.eu Magiczny Zakątek to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo eleganckich dekoracji, stylowych dodatków do domu i ogrodu, oryginalnych prezentów i upominków na wiele okazji oraz niepowtarzalnych wianków i stroików wykonanych specjalnie dla Ciebie. W ofercie znajdują się m.in.: * latarnie, lampiony, świeczniki * patery, etażerki * ramki na zdjęcia * ceramika i szkoło * donice i osłonki * kufry, skrzynie, pudełka ozdobne * dekoracje żeliwne * ozdoby betonowe, kamienne * dekoracje drewniane * kule, wianki dekoracyjne * kwiaty sztuczne * ratan, wiklina, faszyna * susz egzotyczny * sztuczne kwiaty * rękodzieło * decoupage * stroiki, kompozycje * ozdoby świąteczne Zapraszamy!!! Znajdziecie nas również na facebook'u.

gosiak67

Do pięknej aranżacji wnętrza w stylu nowoczesnym, perełki znajdziecie u  www.makdekor.pl z Wrocławia. Wszystkie meble z ich asortymentu możesz zamówić w konkretnych, pasujących do wnętrza mieszkania wymiarach. Ja zachwyciłam się pięknymi meblami lustrzanymi. Prezentują się luksusowo, a jakość ich wykonania jest z dbałością o najmniejszy detal.

Trece

ja mam świetne lustro ze sklepu Furnilux od razu ma takie fajne cztery półeczki po bokach :D

gnsbudPL

Osoby, które poszukują szafki z lustrem, powinny wziąć pod uwagę Duravit X-Large, w kolorze orzech naturalny. Posiada ona lustrzane: 3 drzwi + panel tylny wewnątrz. Jej 2 półki wykonano ze szkła transparentnego.

szafka z lustrem

Odpowiedz w temacie

szafka z lustrem?

Edytuj wypowiedź

szafka z lustrem?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja