Forum

Wyposażenie - Biuro

Szkolenia dla najemców powierzchni biurowych

Posty: 38
kashmir852

Jeśli szukacie szkoleń związanych z wynajmem powierzchni biurowych i nie tylko to zapraszam na http://akademianajemcy.pl/. Dowiesz się wiele ciekawych zagadnień związanych z aspektami prawnymi jak i cennymi wskazówkami dotyczącymi aranżacji lub planowania przestrzeni biurowej :)

Posty: 325
kapi5

Warto takie biuro dopasować do konkretnych potrzeb wynajmującego. Właśnie dlatego należałoby zapisać sobie namiar na tę firmę https://totalsec.pl . TotalSec oferuje bowiek realizajce fit out powierzchni biurowych, dzięki czemu można mieć eleganckie, funkcjonalne i przede wszystkim orignalnie urządzone biuro. 

Posty: 54
Majkel38

A gdzie kupujecie meble do tych biur? Szukam właśnie inspiracji i potrzebuję czegoś mniej więcej w tym stylu http://www.fabrykabm.pl/ Meble nowoczesne, ale też minimalistyczne. No i muszą być wygodne.

Posty: 6
UrlichKrank

Gdyby ktoś z Was szukał wsparcia we wynajmie powierzchni biurowej to mogę polecić Mix Biura - to firma zajmująca się budową biurowców i wynajmem lokali biurowych w Krakowie. Jeśli ktoś nie zna dobrze tamtejszego rynku podobne jak ja na początku, to takie wsparcie na pewno się przyda.

Posty: 90
syla5

Przede wszystkim trzeba takie biuro dopasowywać do konkretnych potrzeb. Tylko poprzez kompleksowy remont powierzchni biurowej można osiągnąć swój cel. Właśnie dlatego tak wiele firm decyduje się na realizacje fit out . Tutaj http://fitout.warszawa.pl jest namiar na firmę, która zajmuje się takimi remontami.

Odpowiedz w temacie

Szkolenia dla najemców powierzchni biurowych

Edytuj wypowiedź

Szkolenia dla najemców powierzchni biurowych

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.