Newsroom 26.11.2013

Zielony kolor jest świetną propozycją, kiedy zależy nam na wnętrzu świeżym i radosnym, ale zarazem stonowanym. Umiejętnie zestawiając odcienie możemy zmienić nasze mieszkanie w tajemniczy ogród, gdzie aż chce się usiąść i odpocząć, kojąc zmęczone oczy uspokajającą zielenią.

Czytaj artykuł 

Najdroższy dom w Polsce wybudowano w województwie mazowieckim, pod Piasecznem. Jego cena to 105 mln zł - tyle, ile kosztuje 350 kawalerek, czyli właściwie całe osiedle. Rezydencja ma aż 3 tys. metrów kwadratowych, a powierzchnia działki, na której jest usytuowana, to 38 tys. metrów kwadratowych.

Czytaj artykuł 

Urszula Dębska to odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu "Pierwsza Miłość" - Sabiny Weksler. Podczas przerwy obiadowej pokazała widzom swojego videobloga plan serialu. Mieszkanie kryje wiele tajemnic, których nie widać na szklanym ekranie: zlew nie ma odpływu, książki to atrapy, a ubrań, które znajdują się w jej szafie, bohaterka nigdy na sobie nie miała.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.