Newsroom 24.03.2014

Marzy ci się, by zwykły ogrodowy zbiornik wodny przekształcić w ozdobny staw? Chciałbyś wytyczyć strumienie, stworzyć kaskady, dobrać roślinność i oświetlenie?

Czytaj artykuł 

Natura kieruje się własnymi prawami. Jeśli nauczymy się je dostrzegać, rozumieć i akceptować, nasze życie stanie się pełniejsze, spokojniejsze, a przede wszystkim zdrowsze. Już starożytni wiedzieli, że Księżyc i inne ciała niebieskie oddziałują na Ziemię, a tym samym mają wpływ na życie na naszej planecie. Powszechnie wiadomo, że ogród uprawiany zgodnie z fazami Księżyca daje obfitsze plony.

Czytaj artykuł 

W jaki sposób produkt może być innowacyjny i ekologiczny a jednocześnie estetyczny? Czy możliwe jest utrzymanie w czystości miski WC bez pracochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych?

Czytaj artykuł 

Pomidory to prawdziwy dar natury. Niewiele jest produktów spożywczych, które tak wybornie smakują, służąc jednocześnie naszemu zdrowiu.

Czytaj artykuł 

To kocie posłanie wygląda całkiem niepozornie, ale tak naprawdę jest to interaktywne centrum zarządzania internetem! Buda ma wbudowany zegar i czujniki na podczerwień, a kot może stąd publikować... wpisy na Twitterze!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.