Newsroom 15.05.2015

Garden party to rodzaj przyjęcia, które jest organizowane na świeżym powietrzu. Obejmuje nieformalne spotkania np. przy grillu, ale również bardziej oficjalne przyjęcia. Co należy przygotować dla gości na tak wyjątkową okazję? Przedstawiamy praktyczny poradnik, które pomoże Wam w organizacji wydarzenia.

Czytaj artykuł 

Chwasty. Rosną w koło i są za darmo. Mają właściwości lecznicze i bardzo ciekawe walory smakowe. Dzikie rośliny jadalne potrafią zamienić stół w pachnącą łąkę, a zwykłą potrawę w wykwintne danie. Spróbuj konieczynie bratka, pokrzywy, stokrotki czy ogórecznika.

Czytaj artykuł 

Cieszymy się, że tak chętnie korzystacie z porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia waszych domów i mieszkań. Już dziś zachęcamy do zadawania kolejnych pytań pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 

Stary telewizor, pralka, spalone żarówki... Ty też nie wiesz co z nimi zrobić? Wyrzucanie ich do śmietnika zdecydowanie nie jest najlepszym pomysłem, gdyż są niebezpieczne dla środowiska. Ponadto od 2005 roku jest to przestępstwem. Jak rozwiązać ten problem? Czytaj poniżej...

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.