Newsroom 27.08.2015

Stawiane na balkonie, tarasie lub w domu, służą głównie jako dekoracja. To w nich rośliny mogą rozkwitnąć i pokazać swoje piękno. Te niepozorne pojemniki na kwiaty jednak nie zawsze wyglądają tak pięknie, jak wystrój domu. Czy wiesz, że możesz zamienić je w małe, kreatywne cuda? Pokażemy ci, jak pomysłowe mogą być doniczki.

Czytaj artykuł 

Kawa arabska Coffea arabica to roślina z rodziny marzanowatych, zwany też kawowym drzewem lub kawowym krzewem. Pochodzi z Abisynii, Mozambiku i obszaru Wielkich Jezior Afrykańskich, gdzie jest dużym, dorastającym do 5 metrów wysokości, gęstym krzewem o skórzastych ciemnozielonych liściach.

Czytaj artykuł 

Chcesz żyć ekologicznie, ale nie do końca wiesz jak? Warto wprowadzić w życie drobne zmiany: zmniejszyć ilość środków chemicznych stosowanych do sprzątania, wybierać naturalne elementy wyposażenia domu, oszczędzać wodę, segregować śmieci i kupować ubrania, szyte jedynie z tkanin organicznych. Ale uwaga, aby tkanina została uznana za ekologiczną, musi pochodzić z terenów, gdzie nie stosuje się nawozów sztucznych przez minimum 3 lata wstecz.

Czytaj artykuł 

Bukiet kwiatów jest jednym z najczęściej wręczanych prezentów. Nic dziwnego, pasuje idealnie do każdej okazji, niezależnie czy chcemy kogoś przeprosić, czy podziękować. Świeże rośliny pięknie pachną i cieszą oko, niestety szybko więdną. Istnieje jednak kilka sposobów, by temu zapobiec.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.