Newsroom 16.02.2016

Jak wygląda Twój najbardziej przytulny kąt w domu? Jeśli do jego urządzania wykorzystałaś meble lub akcesoria IKEA, bardzo chcielibyśmy go zobaczyć.

Czytaj artykuł 

W lutym IKEA wprowadza szeroką gamę nowych produktów, w tym wiele zaprojektowanych w klasycznym, tradycyjnym stylu. Wśród nowości znalazły się różne rodzaje tekstyliów, meble kuchenne oraz akcesoria do gotowania i jedzenia.

Czytaj artykuł 

Oświetlenie to jedno z elementów, które niestety większość użytkowników traktuje po macoszemu. Przy urządzaniu wnętrz, myślimy głównie o kolorach na ścianie, typie posadzki czy kształcie mebli, a gdzieś na szarym końcu pozostaje sprawa oświetlenia. A przecież to właśnie światło gra w przestrzeni, pomaga w pracy, zmienia kolory, poprawia nastrój, jest po prostu elementem dekoracji. To dzięki niemu zakątki w naszym domu stają się tymi miejscami, które naprawdę lubimy.

Czytaj artykuł 

Od lutego w sklepach IKEA w całej Polsce dostępna jest letnia kolekcja SOMMAR 2016. To szeroki wybór mebli i akcesoriów do ogrodu oraz na balkon, a także tekstylia, dekoracje, zastawa stołowa i oświetlenie. Wszystkie produkty zostały stworzone, aby odkryć oraz celebrować niespieszną, letnią atmosferę w gronie bliskich.

Czytaj artykuł 

Idzie wiosna, a wraz z nią rearanżacja, remont, a nawet przeprowadzka do nowego mieszkania. Luty to najlepszy czas, by zaobserwować, co będzie modne tej wiosny i lata. Designerzy prezentują swoje prace na targach, ustanawiając trendy, które obowiązywać będą przez kilka następnych miesięcy. Nic ponad miarę, nic niepotrzebnego, ale też żadnej usilnej ascezy. Harmonia, której potrzeba każdemu. Eklektyzm spotka się z minimalizmem. To to, co przygotowali na ten sezon designerzy.

Czytaj artykuł 

Przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, inwestycje w odnawialne źródła energii i zwiększanie własnej efektywności energetycznej. To tylko niektóre cele, jakie udało się zrealizować grupie IKEA w roku finansowym 2015*.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.