Newsroom 06.07.2016

Jest niewątpliwe jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Wyróżniają go silny, charyzmatyczny głos oraz oryginalny styl ubioru. Kilka lat temu drogę do sławy otwarł mu występ w telewizyjnym talent show. Teraz jest ogólnopolską gwiazdą — całkiem niedawno ze świetnym wynikiem reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, później doceniono go podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niesiony falą sukcesów, ostatnio zamienił mieszkanie na dom. Jak wyglądało poprzednie lokum młodej gwiazdy? Co mogło mu w nim nie odpowiadać? Zobaczcie!

Czytaj artykuł 

To najpopularniejsze rośliny zielne - i to nie tylko na naszym kontynencie. Wspaniałe właściwości nagietka były znane już od dawna, a nasze babcie zwykły mawiać, że jak kwiaty tego ziela się zamykają, to za chwilę zacznie padać – i faktycznie tak jest. W starożytnym Rzymie dodawano go do bulionu, który miał podnosić na duchu, a w Indiach barwne kwiaty zdobiły ołtarze świątyń.

Czytaj artykuł 

Przyczyn przecieków, które swoje źródło znajdują na naszych dachu, może być wiele. Czasem są to miejsca łatwe, a innym razem bardzo trudne do zlokalizowania. Nic nie dzieje się samo, a szczelin nie tworzą magiczne istoty. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów uszkodzeń powierzchni dachowej, które przyczyniły się do brzydkich zacieków w mieszkaniach tych budynków.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.