Newsroom 27.12.2016

Co roku obiecujesz sobie, że tym razem nie przesadzisz ze świątecznymi przygotowaniami. Potraw i deserów będzie dokładnie tyle, ile twoja rodzina jest w stanie zjeść w powszednie dni, oszczędzisz na zakupach w hipermarkecie, nie będziesz gorączkowo szukała miejsca na stosy produktów w kuchennych szafkach.

Czytaj artykuł 

Skrzydłokwiat to roślina, którą warto mieć w swoim mieszkaniu ze względów estetycznych, dekoracyjnych, ale i praktycznych. Posiada błyszczące, intensywnie zielone liście i kwiaty kształtem przypominające skrzydła. Ma zdolność do oczyszczania powietrza z substancji toksycznych wydzielanych m.in. przez meble, wykładziny oraz plastikowe obudowy sprzętów domowych, a jednocześnie nawilża powietrze w pomieszczeniu

Czytaj artykuł 

Domowa hodowla ananasów jest bardzo prosta. Wystarczy kupić owoc w sklepie i w odpowiedni sposób go ukorzenić. Roślina wygląda bardzo atrakcyjnie, więc nawet zanim pojawią się pierwsze owoce, z pewnością będzie wspaniałą ozdobą domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.