Newsroom 04.07.2017

Pierwsze co przywodzą na myśl pastele to lekkość i słodycz, coś, co jest przyjemne i chcemy się w tym zanurzyć. Kolory te nie tylko otulają nas swoją delikatnością, ale i są wyrafinowane. Najmodniejsze są rozbielony róż, żółty, fiolet, niebieski, mięta, a także biały, jasne szarości i beże — bo pastele potrafią być zarówno słodkie, jak i wytrawne. Wnętrza urządzone w takich barwach przypadną do gustu rozmarzonym romantyczkom, jak i powściągliwym minimalistom.

Czytaj artykuł 

Babka lancetowata to pospolity chwast, który rośnie na łąkach, polanach i pastwiskach. W dzieciństwie często przykładaliśmy ją w skaleczone miejsca. Ma również działanie przeciwkaszlowe i przeciwdrobnoustrojowe. To świetny lek na użądlenia os, ból gardła czy łupież! Przez wieki była wykorzystywane jako rośliny spożywcza oraz zioło lecznicze w wielu kulturach i w każdym zakątku świata.

Czytaj artykuł 

Poddasza mają niecodzienny i wyjątkowy charakter. Pięknie gra w nich wpadające z góry światło. Dzięki niepowtarzalnym elementom, jakie możemy w nich znaleźć - takim jak belki, kominy, małe okienka - staja się bardzo plastyczne i tajemnicze. Często zachwycają, choć źle urządzone sprawią nam więcej trosk niż radości. Urządzenie dobrze funkcjonującego pomieszczenia pod skosami, nie będzie trudne, jeśli będziemy pamiętać o kilku ważnych aspektach.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.