Newsroom 12.09.2017

Karolina Szostak jest popularną dziennikarką sportową. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki swojej niebywałej metamorfozie. Odkąd zeszczuplała, jej wizerunek nie schodzi z pierwszych stron gazet. Sama celebrytka chętnie bierze udział w różnych wydarzeniach i sesjach fotograficznych. Ostatnio pokazała swoje mieszkanie w programie „Domy Gwiazd”, emitowanym na kanale Domo+.

Czytaj artykuł 

Początek jesieni to pora sadzenia cebul i bulw wielu kwiatów wiosennych i letnich. Jak to robić, aby nie uszkodzić sadzonek, kiedy w gruncie powinno zasadzić się konkretne gatunki? O tym przeczytacie poniżej.

Czytaj artykuł 

Jeśli na twojej elewacji pojawił się zielony nalot, to w większości przypadków oznacza to jedno: glony! Dlaczego powstają i jak można się ich pozbyć? Podpowiadamy!

Czytaj artykuł 

Jan Karpiel-Bułecka i Marcin Sznajder stoją za projektem domu, który zdobył nagrodę European Property Awards. Przy jego budowie zastosowano najnowocześniejsze technologie i lokalne, tradycyjne tworzywa, takie jak: drewno i łupek. Co było najtrudniejsze w jego budowie?

Czytaj artykuł 

Tapeta to popularne rozwiązanie dające szerokie możliwości aranżacyjne – zarówno pod względem dostępnych wzorów, jak i gamy kolorystycznej. Przychodzi jednak czas, gdy nawet najtrwalsza tapeta traci swoją pierwotną estetykę. Co możemy wówczas zrobić i jakie rozwiązania do tego wykorzystać?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.