Newsroom 17.11.2017

Najlepsze gadżety to takie, które posłużą nam wielokrotnie i niekoniecznie w celu, w którym pierwotnie powstały. Przykładem takiego wielofunkcyjnego narzędzia jest niepozorna rolka do ubrań. Jak można ją wykorzystać?

Czytaj artykuł 

Nikt nie lubi tego momentu, kiedy otwiera się szafkę kuchenną, a tam… mole. Niestety, te owady potrafią zalęgnąć się w nawet najczystszej kuchni. Uwielbiają mąki, ryże, mak, kasze, a nawet makarony. Pojawiają się bardzo szybko, ale ich pozbycie nie jest takie proste!

Czytaj artykuł 

Rośliny zimozielone to drzewa i krzewy, które nie zrzucają liści na zimę. Cecha ta sprawia, że są szczególnie wrażliwe na niesprzyjające, chłodne warunki, co wpływa na ich wymagania — powinny być uprawiane na stanowiskach ciepłych, osłoniętych od wiatru i nadmiernego nasłonecznienia. Mimo bardziej anagażaującej pielegnacji rośliny zimozielone są bardzo cenione ze względu na walory dekoracyjne.

Czytaj artykuł 

Wystarczy chwila nieuwagi, by wino z kieliszka wylało się na dywan, ubranie lub świeży wykrochmalony obrus. Co robić w takich sytuacjach? Oto sześć sposobów, dzięki którym po plamie nie zostanie ani śladu.

Czytaj artykuł 

Młody, piękny i zdrowy wygląd w zasięgu twojej ręki! Już dziś sięgnij po najskuteczniejsze kosmetyki. Ich składniki są niedrogie, a często darmowe, jeśli zbierzesz je sama. Są również łatwo dostępne w Polsce - możesz je znaleźć w sklepach, w lesie, wyhodować we własnym ogrodzie, a nawet w doniczce na balkonie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.