Newsroom 18.12.2017

Obowiązek odśnieżania dachów leży na barkach osoby zarządzającej danym budynkiem. Polskie prawo określa, w jakich sytuacjach jest to konieczne oraz nakłada kary na osoby niestosujące się do jego zaleceń.

Czytaj artykuł 

Mieszkanie zostało urządzone w modnym i bardzo odważnym stylu. Nowoczesny projekt z kontrastującą drewnianą podłogą w czarnym kolorze to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego domu z nutką ekstrawagancji.

Czytaj artykuł 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który chcemy spędzić z bliskimi w radosnej i miłej atmosferze. Nic prostszego! Wystarczy włączyć HGTV Home & Garden, która przygotowała dla swoich widzów wiele świątecznych niespodzianek.

Czytaj artykuł 

Zgodnie z prawem budowlanym odpowiednie zabezpieczenie budynku (m.in. odśnieżanie) spoczywa na jego zarządcy lub właścicielu. Co można zrobić, jeśli nie wywiązuje się on z zobowiązań, a jego zaniedbania zagrażają naszemu zdrowiu?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.