Newsroom 06.08.2018

Pralka jest urządzeniem, które szczególnie narażone jest na gromadzenie się wszelkiego rodzaju bakterii, a nawet grzybów. Dlatego wymagane jest nie tylko regularne czyszczenie, ale i dezynfekcja pralki. Dzięki takiej pielęgnacji jesteśmy w stanie przedłużyć żywotność naszej pralki o kilka dobrych lat. A może czyszczenie pralki domestosem? Poznajmy więc kilka metod na odkażanie pralki.

Czytaj artykuł 

Tawuła gęstokwiatowa (łac. Spirea densiflora) znacznie różni się od swoich kuzynek, zwłaszcza pod względem kształtu kwiatów. Sprawia to jednak, że jest o wiele ciekawsza i interesująco wygląda w ogrodzie. Jest bardzo uniwersalna: nadaje się na żywopłot, na rabatę, do nasadzeń pojedynczych. Dowiedz się, na czym polega uprawa tej wyjątkowej rośliny.

Czytaj artykuł 

Uporczywe plamy to odwieczny problem każdej pani domu. Często, chcąc wysuszyć ubrania, wieszamy pranie na grzejnikach lub metalowej suszarce, gdzie pojawić się może rdza. Tym sposobem nasze ubrania mogą być narażone na poplamienie. Nawet otarcie się o zardzewiały przedmiot skutkuje powstaniem zabrudzeń. Dlatego podpowiemy, czym wywabić rdzę oraz jak sprać zabrudzenie, żeby nie zniszczyć materiału.

Czytaj artykuł 

Nawet najpiękniejsze wnętrza wymagają czasem swego rodzaju dopełnienia, czegoś, co swoją prostotą i odmiennością każdorazowo zachwyci gości naszego domu. Zarówno rynek branży wnętrzarskiej, jak i internet oferują nam mnóstwo pomysłów i inspiracji, dzięki którym możemy odmienić swoje domy. Jak jednak wybrać dodatki, które będą najbardziej odpowiednie? To proste! Najlepsze będą te, które nas zachwycają — dzięki temu stworzymy niepowtarzalne wnętrza.  

Czytaj artykuł 

Pszczoły - teoretycznie wszyscy je znamy. Wiemy, że są bardzo pożyteczne, wręcz niezbędne światu. Lubimy herbatę słodzoną miodem, coraz chętniej sięgamy też po pyłek i pierzgę. Jednocześnie, w wielu osobach pszczoły budzą lęk i nie są mile widzianym gościem. Przy bliższym poznaniu te sympatyczne owady zdecydowanie jednak zyskują. Wbrew pozorom, nie są one tak niebezpieczne ani agresywne, jak sądzą ci, którzy nigdy z tymi owadami nie mieli bliższego kontaktu. Poniżej przedstawiamy cztery powody, dla których warto rozważyć zaproszenie pszczół do swojego ogrodu i zostanie pszczelarzem - amatorem.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.