Newsroom 29.08.2018

Chyba nikt nie przepada za sprzątaniem łazienki. Odpływy zatkane przez włosy, pleśń kochająca wilgoć i muszla klozetowa - to wszystko sprawia, że doprowadzanie do porządku i czystości tego pomieszczenia nie należy do naszych ulubionych obowiązków. Nie da się go jednak uniknąć. Bez wątpienia, głównym zadaniem podczas czyszczenia toalety, umywalki czy wanny jest pozbycie się nie tylko widocznych zabrudzeń i osadu z mydła, ale także wszelkiego rodzaju zarazków. Bardzo często w tym celu używane są silne chemiczne środki, nie wolno więc zapomnieć o bardzo dokładnym spłukaniu wszystkich powierzchni, aby uniknąć podrażnienia skóry i błon śluzowych przy bezpośrednim kontakcie. Jest to szczególnie ważne, kiedy w domu mieszkają małe dzieci. A może zamiast niebezpiecznych chemikaliów wykorzystać tańsze, bezpieczniejsze i równie skuteczne domowe środki?

Czytaj artykuł 

Rynek oferuje ogromną gamę szaf, które śmiało możemy wykorzystać w aranżacji wnętrza. Wybór ten może być dla niektórych nie lada pułapką. Jak wybrać tę właściwą, doskonale pasującą do reszty mebli?

Czytaj artykuł 

Prawdopodobnie nie chcesz tracić czasu na myślenie o segregacji odpadów. Na szczęście Brabantia zrobi to za Ciebie! Poznaj kilka inteligentnych rozwiązań, które pomogą Ci zacząć segregować śmieci by mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Od dziś segregację zmienisz w przyjemność.

Czytaj artykuł 

Gdy korzystasz z przeglądarki (np. Chrome), zapisuje ona niektóre informacje ze stron internetowych w swojej pamięci podręcznej i plikach cookie. Wyczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie może rozwiązać niektóre problemy występujące na stronach, np. związane z ładowaniem lub formatowaniem. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.