Newsroom 28.09.2018

We wrześniu tego roku hucznie obchodzono 50. rocznicę powstania marki Ralph Lauren. Jubileuszowy pokaz w Nowym Jorku zgromadził światową śmietankę towarzyską. Ralph Lauren to więcej niż moda. Dzięki Salonowi Archidzieło pełna kolekcja marki dostępna jest również w Polsce.

Czytaj artykuł 

Budynek, o ile nie realizujemy go na własne potrzeby, jest „produktem” przeznaczonym dla określonej grupy klientów. Faza projektowa definiuje ten produkt i dlatego ma szczególne znaczenie w całym procesie. Dobry projekt może podnieść wartość inwestycji budowlanej na wiele sposobów.

Czytaj artykuł 

Zanim podejmiecie ostateczną decyzję o zakupie sprawdźcie, kto jest właścicielem drogi i gdzie znajdują się media. Nie dajcie nabrać się na ogłoszenia: działka uzbrojona, media w drodze.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Pokój dziecka to jego własny mikroświat. Jest miejscem wyciszenia, zabawy, a także sposobem na wyrażenie siebie poprzez spersonalizowane detale. Co jednak zrobić, gdy pokój trzeba dzielić z rodzeństwem? Jak wyrazić siebie, gdy przestrzeń jest dobrem wspólnym?

Czytaj artykuł 

Pierwsze dni jesieni nie rozpieszczają za bardzo słoneczną pogodą, wydłużające się wieczory również nie napawają entuzjazmem. W takich okolicznościach łatwo popaść w okresową chandrę. Sposobem, by oprzeć się jesiennemu splinowi, jest odświeżenie aranżacji mieszkania. Kilka dekoracji stworzonych z wykorzystaniem „darów natury” umożliwi nam oswojenie tej pory roku i docenienie jej walorów, których przecież wcale jej nie brakuje.

Czytaj artykuł 

Moda na wnętrza i dodatki w szwedzkim stylu nie przemija. Coraz więcej osób marzy, by w swojej kuchni mieć ceramikę rodem ze szwedzkiej Skanii. To miejsce, które od lat słynie jako mekka fantastycznych wyrobów ceramiki użytkowej. Piękne, proste, ale i intrygujące w formie kubki, wazony czy talerze to absolutne must have każdego, kto chce być na bieżąco ze światowymi trendami.

Czytaj artykuł 

Ogród to magiczne miejsce. Wszyscy uwielbiamy relaksować się wśród ozdobnych roślin i szmaragdowozielonych trawników. Sztukę aranżowania tej przestrzeni do perfekcji opanowali Szwedzi. Najpiękniejsze ogrody znaleźć można  stosunkowo blisko Polski, w regionie Skania, w południowej Szwecji. Zobaczcie miejsca, które przyciągają tysiące turystów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.