Newsroom 01.10.2018

Na atrakcyjność mieszkania deweloperskiego składa się zespół cech, które decydują o szeroko pojętym komforcie zamieszkiwania w konkretnym lokum wybudowanym w ramach określonej inwestycji.

Czytaj artykuł 

Filtr w pralce jest bardzo ważnym elementem. Jego zadaniem jest odprowadzanie zanieczyszczeń z wody. Zablokowanie filtra skutkuje więc nadmiernym gromadzeniem się brudu i wody. Koniecznością jest więc regularne czyszczenie filtra. Odpowiednia konserwacja i czyszczenie znacznie podnosi jakość prania i przedłuża żywotność urządzenia. Poniżej dowiemy się, m.in. jak odkręcić filtr oraz jak go wyciągnąć.

Czytaj artykuł 

Wraz z upływem lat, moda zmienia się również w budownictwie. Dotyczy to także balkonów. Obecnie najczęściej stosowane są szklane balustrady. Jak je umyć z wysokości?

Czytaj artykuł 

Problem występowania gołębi dotyczy dzisiaj większości zurbanizowanych obszarów. Ich ulubione miejsca bytowania to m.in. dachy, gzymsy, balkony, wnęki w elewacji oraz parapety. Gołębie gniazda są siedliskiem chorób, pasożytów a ich odchody przyśpieszają niszczenie murów i obróbek blacharskich. Jak może skończyć się bytowanie gołębi w pobliżu Twojego budynku?

Czytaj artykuł 

Podrapane powierzchnie, nowa moda czy po prostu zmęczenie kolorem, który dominuje w przestrzeni mieszkalnej od kilku lat, to tylko niektóre z powodów, dla których chcemy odmiany wnętrz. Na pierwszy rzut oka zmiana kolorystyczna ścian w mieszkaniu wydaje się dużym przedsięwzięciem. Na szczęście na rynku są dostępne produkty, z którymi łatwo i szybko możemy całkowicie odmienić wygląd swojego domu. Z pomocą ceramicznej farby do wnętrz CeramicClean, żadna metamorfoza nam nie straszna.

Czytaj artykuł 

Co nas inspiruje w naszym życiu codziennym? Przede wszystkim otoczenie. Duży wpływ na nasze zmysły ma natura. Lubimy spacery po lesie, weekendy nad jeziorem – to nas relaksuje, odpręża, ale też dodaje energii. Natura to hasło – klucz w przypadku pewnej firmy, zlokalizowanej w jednym z najpiękniejszych regionów – na Podlasiu. GRUPA LARECO w zgodzie z naturą produkuje podłogi i robi to od pokoleń, nieprzerwanie już od ponad 60 lat.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.