Aranżacje (0)

Brak aranżacji

Inspiracje (0)

Brak inspiracji

Filmy (0)

Brak filmów

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (823)

icecoldwoman

witaj ponownie Ty masz bardzo dobry gust bez żadnego ale :) zaglądnij do galerii odnowa biologiczna szafy i mi napisz czy te elementy będą pasować do niej

doors01

ANIOŁOWIE SIĘ RADUJĄ, POD NIEBIOSY WYŚPIEWUJĄ: GLORIA, GLORIA, GLORIA IN EXELSIS DEO! Niech ogarnie Was uczucie radości, miłości i szczęścia rozlewając się obfitością łask, które niech Nowonarodzone Dziecię Boże wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany pokłon u żłóbka wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w Nowym 2012 roku dając siłę realizacji Marzeń, o które warto walczyć; Radości, którymi warto się dzielić; Przyjaciół, z którymi warto być i Nadziei bez której nie da się żyć.

REKLAMA
basienkap64

Pozdrawiam...

cyganeczkaa

pozdrówki deccorcowe:)

MARZENA37

*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°• *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°• *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°• Alleluja, Alleluja Zmartwychwstał Pan! Życzę Tobie Alexiu i całej Twojej Rodzinie abyście dzień po dniu przeżywali swoje własne święto „Zmartwychwstania” poprzez odradzanie się w Waszych sercach miłości do najbliższych oraz wiarę w potęgę i trwałość uczucia. Życzę Wam aby zmartwychwstały w Was: zapomniane marzenia, młodzieńczy optymizm i sztubacka fantazja. Niech w Waszych sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia. Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia, poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów. Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia dającego radość, pokój i nadzieję. Z serca życzę Wszelkiej pomyślności. Wesołych Świąt! *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°• *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°• *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•

Batka74

Alexiu zyczę Ci Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary na lepsze dni, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół:)

doors01

Życzę Ci by na tę Wielkanoc robotę w kuchni odwalił za Ciebie zając, baranek potem posprzątał stoły, a żeby Tobie zostały tylko... obżarstwo i pierdoły!

MARZENA37

Babskie buziaki Alexiu ... Temat: Analiza Chemiczna Kobiety. Przedmiot badań: Kobieta// Symbol: Ko//Odkryta przez: Adama// Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m. // Wstępowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych. //Właściwości chemiczne: Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji. Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ja samą w obecności mężczyzny. Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem. Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej. //Własności fizyczne: Powierzchnia zwykle pokryta warstwą barwników. Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny. Topi się po jej właściwym potraktowaniu. Gorzka, jeśli używać jej niewłaściwie. Znajdowana pod różnymi postaciami - od czystego metalu do pospolitej rudy. //Zastosowanie: Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych. Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy. Pomocna przy wypoczynku. //Testy: Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy, jeśli jest odkryty w naturalnej postaci. Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop. Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu. :-)))

MARZENA37

http://deccoria.pl/galeria,id,28930 Smacznego Alexiu !

MARZENA37

"Daj ludziom wiary... Idź już Nowy Roku” - tak mówi Rok Stary i znika... ze łzą w oku. Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Nadchodzący Nowy Rok, to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak, więc życzę dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro dla Ciebie Alexiu i Twoich najbliższych … :-)))

Batka74

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, kochanej twarzy co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi:)) Wesołych i rodzinnych Świąt życzę:)))

wandziocha

Życzę Tobie, Wesołych świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych świąt! A w święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną, Życzcie sobie jak najwięcej- Zwykłego, ludzkiego szczęścia

MARZENA37

„Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie...” W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdkę, do gorącego i otwartego serca, niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy Go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija... Uściski Świąteczne Aleksiu :-)))

cyganeczkaa

buziaki jestem z powrotem:)

MARZENA37

Alexiu, najserdeczniejsze życzenia Mikołajkowe, dużo, uśmiechu, zdrowia, szczęścia i miłości na cały rok ... Buziaczki Kochana :-)))

toja1

no dziękuję ci urocza pani dochtor :)

toja1

Alexa kobieto ja nawywijałam ? w moim wieku już się nie wywija hahahaha , zoną dziadka zostanę , ot i tak mnie najszlo :)

MARZENA37

Haha... taaaaaa będę tańczyć kankana, ale tylko pod warunkiem, że Babka zatańczy go ze mną, OK? No to stoi, jesteśmy umówione. Mam nadzieję, że na Andrzejki bedę już na chodzie, zacznij trenować hihiihi... Buziaczki i uściski cieplutkie Napoleonko Kochana :-)))

doors01

Hello....ja? No co Ty? Avatarek na specjalne życzenie Margotki...bo ją podobne te męskie cycki kręcą:))hihi...popatrz normalnie jaka ja zdolna do poświęceń jestem dla niej:))

MARZENA37

Heej Śliczności :-) Dzięki Alexiu, pięknie Babka śpiewa, od razu lepiej mi się zrobiło i humorek się poprawił. Teraz z kolei widzę, że Babka się chyba szykuje do sesji w Playboyu ? Uszka króliczka są już na miejscu, tylko niech Babka zdejmie ten sweterek, będzie bardziej sexy... A tak serio, to czuję się tak sobie, boli i boli i nie chce przestać...ech do du...y :-( Mam nadzieję, że za parę dni będzie lepiej, bo póki co to świeża sprawa, więc i boleć ma prawo. Widzisz Alexiu jaka ja durna jestem, drugi raz dałam się tak gUpio porżnąć, albo jak to mówi nasza MarJolcia "zerżnąć" hihihi... Buziaczki i uściski sobotnie Kochana :-)))

Napisz wiadomość

Do: Alexa

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do profilu "Alexa"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil Alexa? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.