Aranżacje (39)

Inspiracje (0)

Brak inspiracji

Filmy (0)

Brak filmów

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (193)

okaryna

Witaj boska! Od niedawna jestem podglądaczką Twoich stron, a weszłam na nie zupełnie przypadkowo! Szukałam czegoś z brzozy,a tu proszę - arcydzieła:) Jestem pod ogromnym wrażeniem. Czy te aranże miałaś / masz we własnym m-ileś? Jeśli nie, to skąd? Napisz proszę na adres: okaryna@onet.eu Nie mam co prawda galerii na deccorii, ale kilka fajnych pomysłów urzeczywistnionych w swoim pokoiku kiedyś sfotografuję i podzielę się z innymi. Między innymi brzozę, wytarganą z lasu, na której powiesiłam małe sówki z kwiaciarni. Wygląda zjawiskowo. A choinkę na minione święta miałam.. z brzozy!!!! Goście oniemeli z wrażenia:) Ogólnie las mnie pociąga. Pracuję w miejscu ludnym i szukam chwil samotności, więc las, ptaki to raj dla mojej psyche. Twoja galeria ptaszęca - również cudna. Jeszcze raz gratuluję i liczę na parę słów od Ciebie - bogini! Małgośka

wandziocha

Życzę Tobie, Wesołych świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych świąt! A w święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną, Życzcie sobie jak najwięcej- Zwykłego, ludzkiego szczęścia

REKLAMA
czarnula282

http://cmok.pl/link/406759

doll

Możesz mi podać adresy stron lub sklepów , z których pochodzą poszczególne (kilka) parawany.Noszą się z zamiarem zakupu ale nie potrafię znaleźć z sklepach tego , czego szukam.Piękna galeria! Pozdrawiam.

PIEGUSEK

A TY GDZIE WYBYłAś ??? CZEKAM NA GALERUIę Bozuna! WSZYSTKIEGO NAJ W NOWYM ROKU !!! :)*

tessa163

Wszystkiego co najlepsze na każdy dzień Nowego Roku 2009 !!!!

Tara

http://www.toast.1k.pl/?od=Tara

wandziocha

Buziaczki i oby ten rok 2009 był lepszy od 2008 ale nie gorszy od mijającego :-)http://www.toast.1k.pl/?od=Wanda

Elizka28

Życzę spokojnych, radosnych Świąt, dużo prezentów pod choinkę ,wspaniałych i cudownych chwil , spełnienia najskrytszych marzeń oraz wiele szczęścia i miłości !!!!

wandziocha

Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Twojej pięknej duszy wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009 !!!

palisadka

Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.Palisadka

Ashad

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć,wewnętrznego spokoju,zadumy nad płomieniem świecy, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą,śmiechem i wspomnieniami.

Tara

http://podzielsieoplatkiem.pl/tara,247770/

aganiok

Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu, pełnego prezentów Mikołaja powozu, poza tym dużo zdrowia i aby po Sylwestrze nie bolała głowa :)))) aganiok!

MARZENA37

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2009, żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć niepowtarzalne Świąteczne chwile w spokoju i wzajemnej bliskości. Na te wyjątkowe dni w nielicznych słowach przesyłam liczne życzenia zdrowia, spokoju, miłości i radości, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów z podjętych wyzwań. Buziaczki :-)))

ALEXAxyz

Jak obyczaj stary każe według ojców naszych wierzeń Pragnę złożyć Ci życzenia w dniu Bożego Narodzenia. Niechaj gwiazdka betlejemska, która świeci nam o zmroku doprowadzi Cię do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku. Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnij, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi nam wszystkim dawne, odwieczne orędzie z pierwszą na niebie gwiazdką Bóg w naszych domach zasiędzie. Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy: i sanie w obłokach mknące, i gwiazdy na dach spadające. A wszędzie to ufne czekanie... Czekajmy - dziś cud się stanie! Nim gwiazdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech Ci błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się Twoje życie w szczęśliwość splata, dziś, jutro, w Nowy Rok i po wszystkie lata. WESOŁYCH ŚWIĄT !!! -----ALEXA-----

dantosch

http://podzielsieoplatkiem.pl/dantosch,117810/ Wesołych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2009 Roku...

Danusia

http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Danusia

Użytkownik deccoria

http://www.youtube.com/watch?v=I7xUP2PKUV4&feature=related

wandziocha

Leży anemik w szpitalu i woła: - Sioooostroo, sioooostroo paaaaaająk... - Zamknij się! - Sioooostrooo paaaająk...taaaaaki duuuuuuży - Zamkniesz się wreszcie? Po chwili słychać: - Gdzieeee mnieeee ciąąąąągnieesz paaaskuudo ? Leży anemik w szpitalu i krzyczy: - Sioostroo, gazeeeeeeta. - Co, przynieść? - Nieeee... Przyyyyciiiiisłaaa... Przychodzi anemik do sklepu i mówi: - Pooprooszę kuubeek woodyy. Sprzedawca dał mu go. Po pięciu minutach znów anemik przychodzi: - Pooprooszę szklaankę woodyy. I tym razem sprzedawca dał mu. Gdy po kolejnych pięciu minutach anemik wrócił i poprosił o to samo, sprzedawca nie wytrzymał i zapytał: - A po co panu ten kubek wody? - Boo mii się doom paalii.

Napisz wiadomość

Do: bozuna

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do profilu "bozuna"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil bozuna? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.