CzarodziejskieWnetrza

Opis

Wierzymy, że dom powinien być spełnieniem marzeń, nawet tych najdzikszych i najbardziej fantazyjnych.

Uważamy, że dom jest wyrazem tego, co tkwi w duszy jego mieszkańców.

Nie lubimy banalnych mieszkań i sztampowych pomysłów.

Wszelkie stereotypy wyrzuciliśmy za drzwi.

www.czarodziejskiewnetrza.pl

Aranżacje (16)

Inspiracje (0)

Brak inspiracji

Filmy (0)

Brak filmów

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (16)

tarnow

Dziękuję... Widzisz stałaś się pomocna bo nawet nie byłam świadoma że taki program istnieje... Teraz malowałam w"Paint" Zapoznam się z tym programem nowym i zobaczę jak mi będzie szło... Lubię nowości tak więc dla mnie to niespodzianka za którą bardzo jeszcze raz dziękuję..:)))))))))))))) Pozdrawiam serdeczne śląc buziaki:))))))))))))))))))))))

CzarodziejskieWnetrza

Próbki dekoracji ściennych W tym dziale zgromadziliśmy próbki dekoracji ściennych we wszystkich technikach, którymi się zajmujemy. Znajdą tu Państwo tynki strukturalne malowane bejcami, jak również artystyczne, sgraffito, fresk (w technice buonfresco) i malowidła wykonane innymi technikami, dekoracje przestrzenne, stiuki, trawertyny, oryginalne reliefy przygotowane z farb reliefowych, malowidła farbami strukturalnymi, ściany przecierane i wiele, wiele innych ciekawych propozycji. Wszystkie nasze projekty są niepowtarzalne, często łączymy techniki przemysłowe z artystycznymi, a każdy wzór przygotowujemy na specjalne zamówienie klienta. Jeśli marzą Pańśtwo o jakimś szczególnym wzorze czy motywie, proszę nam o nim opowiedzieć. Zrobimy wszystko, by spełnić Państwa wymagania. http://www.czarodziejskiewnetrza.pl/page/21/3/probki_dekoracji_sciennych.html

REKLAMA
CzarodziejskieWnetrza

Projekty Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami. Mamy nadzieję, że staną się one dla Państwa inspiracją. W tej części galerii zamieszczamy zarówno przedmioty wykonane wedgług naszego projektu, jak i wizualizacje komputerowe wykonywane na życzenie klientów z wykorzystaniem próbek tynków specjalnie dla nich przygotowanych. Dla każdego klienta przed przystąpieniem do realizacji zamówienia możemy – jeżeli wyrazi takie życzenie – przygotować projekt na papierze, a po jego zatwierdzeniu próbkę tynku (reliefu, trawertynu, stiuku czy jakiejkolwiek innej dekoracji), którą następnie wykorzystujemy do stworzenia wizualizacji komputerowej. http://www.czarodziejskiewnetrza.pl/page/15/3/projekty.html

CzarodziejskieWnetrza

Nasze Realizacje Puśćmy wodze fantazji! Co można zrobić i z czego? My stworzyliśmy łazienkę ze stali nierdzewnej i szkła, szuflady kuchenne z zabytkowych kafli oraz stolik pod komputer ze starej maszyny i ... parapetów. Co jeszcze wymyślimy? Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji. Wiele z nich to nasze projekty autorskie. http://www.czarodziejskiewnetrza.pl/page/14/3/nasze_realizacje.html

CzarodziejskieWnetrza

Relief Współczesne masy reliefowe pozwalają na uzyskanie na ścianie zagłębień i wypukłości mogacych przybierać najrozmaitsze kształty. Można wyryć na ścianie dowolny wzór (motywy roślinne, geometryczne, abstrakcyjne, kopie starych rytów i petroglifów, malowideł naskalnych czy znaków z Nazca). Wzór motyw oraz pokrycie kolorystyczne, jak również samą fakturę można dostosowac do pomysłów klienta. Kolorystyka jest w zasadzie dowolna. Fakturę można nadawać zarówno narzędziami artystycznymi (takimi jak noże i szpatułki malarskie), jak i poprzed osciskanie rozmaitych wzorów czy nanoszenie wypukłości. W przeciwieństwie do tynku strukturalengo masy reliefowe są pozbawioen ziarnistości, a zatem gładkie, co pozwala na dodatkowe pokrycie ich woskami nabłyszczajacymi, jak również punktowe lub całościowe nanoszenie warstw metalicznych (złoceń, srebrzeń). Można je także zaimpregnować, nadając im większą trwałość, zmywalność i użyteczność. Zagłębienia pokrywa się niekiedy dodatkowo kolorem innym niż tło, co sprawia, że otrzymany wzór jest bardziej wyrazisty w odbiorze. Da się również pomalować relief z pominięciem wklęsłości, dzięki czemu zagłębienia są jaśniejsze od głównej płaszczyzny. Na powierzchniach nierównych można również zastosować przecierki. Technika ta sprawia, że elementy wypukłe są jaśniejsze, a ściana przypomina kamień wytarty działaniem sił natury lub dotykiem rąk.

CzarodziejskieWnetrza

Sgraffito Sgraffito to niezwykle trudna technika wykorzystywana już w starożytności, która pozwala uzyskać niebywałe efekty. Jej rozkwit przypadł na epokę renesansu, kiedy to dekorowana sgraffitem wykonywanym w zaprawach wapiennych przede wszystkim elewacje budynków. Polega ona na nakładaniu dwóch lub więcej warstw tynku barwionego w masie, a następnie wycinaniu dekoracji. Kiedy za pomocą różnych narzędzi wycina się wzór poprzez zdjęcie wierzchniej warstwy tynku, odsłania się znajdującą się pod spodem warstwę wybarwioną na inny kolor. Dzięku temu wszystkie wycięte zagłębienia różnią się barwą od powierzchni. Barwiony tynk jest naturalnie porowaty zarówno wtedy, kiedy wykorzystuje się do niego zaprawy wapienne (sporządzane według identycznych receptur jak w renesansie), jak i wówczas, gdy wykonuje się go z zapraw dostępnych współcześnie. Można go również barwić na kilka sposobów: barwnikami syntetycznymi pozwalającymi uzyskać intensywną, dość jaskrawą kolorystykę albo pigmentami naturalnymi, ziemnymi lub mineralnymi, dzięki którym otrzymuje się głębokie, stonowane barwy, podobne do tych, które znamy z fresków. Dodatkowo świeżą jeszcze zaprawę można pokryć w miejscach, w których nie wycięto dekoracji, pigmentami naturalnymi w technice fresku mokrego. Takie połączenie jest niezwykle efektowne.

CzarodziejskieWnetrza

Dekoracja szablonami Dekoracja szablonami jest tańsza od artystycznych malowideł naściennych, ale również może nadać wnętrzu ciekawy charakter poprzez urozmaicenie monotonii ściany. Może imitować barwne tapety, nawet tam, gdzie nie da się ich przykleić, przy czym nie wiąże się to z ryzykiem, że gdy motyw nam się znudzi, będziemy musieli zdzierać tapety i poddawać ścianę renowacji. Szablony da się również dowolnie komponować, a w wypadku zastosowania jednego motywu wielokrotnie, nietrudno uzyskać efekt zagęszczenia wzoru w miejscu, w którym jest to pożądane.

CzarodziejskieWnetrza

Ręcznie układane artystyczne mozaiki Mozaiki, zwłaszcza układane ręcznie w unikatowe wzory nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Mogą lśnić, migotać barwą albo — wręcz przeciwnie — cieszyć oko chłodem naturalnego kamienia. Polecamy je do wykańczania elementów ścian lub na podłogę. Podłogi z kamienia naturalnego idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego, jako że kamień naturalny doskonale akumuluje ciepło, sprawiając, że ogrzewanie podłogowe działa efektywniej. Opracowaliśmy technologię, która pozwala na układanie mozaiki najprzeróżniejszych elementów, zapewniając jej trwałość użytkowania, nawet jeżeli została ułożona z elementów nieprzeznaczonych do tego typu zastosowań. Proponujemy, aby puścili Państwo wodze fantazji i wybrali dowolny materiał (kamień szkło, fragmenty ceramiczne, szkiełka dekoracyjne, metalowe części), który uważają Państwo za piękny, a my ułożymy z niego mozaikę.

CzarodziejskieWnetrza

Dekoracyjne malowidła naścienne, freski Wykonujemy dekoracyjne malowidła naścienne. Mogą być one stworzone przy użyciu dowolnej techniki, pokryte warstwą nadającą im odporność na działanie wody i ścieranie, mogą również mienić się metalicznym lub perłowym blaskiem. Z przyjemnością zaprojektujemy dla Państwa malowidło dekoracyjne pasujące do Państwa wnętrza, jesteśmy również otwarci na pomysły klientów. Jeśli chodzi o trwałość polecamy malowidła i inne dekoracje wykonane w technice fresku mokrego, jak rownież fresku łączonego ze sgraffitem czy dekoracjami przestrzennymi. Fresk jest tak wykonany, że nawet jeśli zewnętrzna warstwa zetrze się, zostanie obita lub odłupana mechanicznie, to malowidło właściwie się nie zmienia, ponieważ leżąca pod spodem warstwa tynku ma taki sam kolor jak naniesione na wierzchu malowidło. Fresk jest bowiem wykonywany w taki sposób, że zaprawa leżąca pod powierzchnią zostaje ufarbowana pigmentem nanoszonym na wierzch.

CzarodziejskieWnetrza

Ściany przecierane Ściany przecierane są jednym ze sposobów na optyczne ocieplenie wnętrza. Idealnie nadają się do wnętrz stylowych (zarówno przepełnionych antykami, jak i modernistycznych), jak również do pomieszczeń, którym klient pragnie nadać charakter rustykalny. Przecierki wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi rożnych firm, dobierając je w zależności od preferencji klienta dotyczących wyglądu przecierek. Są to zarówno stworzone w tym celu wałki, jak i narzędzia nietypowe (folie czy gąbki).

CzarodziejskieWnetrza

Tynki strukturalne malowane artystycznie profesjonalnymi farbami Do wykonywania struktur naściennych wykorzystujemy materiały najlepszych producentów, na przykład tynki firmy Beckers, Optiva Formo marki Tikkurila, trawertyny wielu producentów (m.in. Heller, Benjamin Moore, Magnat), a na życzenie klienta również wiele innych. Po nałożeniu tynku malujemy go farbami artystycznymi, uzyskując dowolny efekt. Oprócz malowania różnymi narzędziami (pędzlami, gąbkami, szczotkami) możemy tynki pokryć warstwą perłową lub metalizującą, a ponadto wstawić elementy dekoracyjne, takie jak muszle, suszone liście, gałązki, kamyki. Zastosowanie tynku strukturalnego: •optycznie ociepla wnętrze, •nadaje mu indywidualny charakter, •pozwala uzyskać za każdym razem inny, wyjątkowy efekt, •jest oryginalnym elementem we wnętrzu, •idealnie nadaje się do stylowych mebli, zarówno nowoczesnych, jak i antyków.

CzarodziejskieWnetrza

Tynki strukturalne malowane bejcą lub lazurą Do wykonywania struktur naściennych wykorzystujemy materiały najlepszych producentów, na przykład tynki firmy Beckers, Optiva Formo marki Tikkurila, trawertyny wielu producentów (m.in. Heller, Benjamin Moore, Magnat), a na życzenie klienta również wiele innych. Tynki nakładamy na ścianę rozmaitymi technikami — zarówno profesjonalnymi narzędziami budowlanymi, jak i artystycznymi. Pokrywamy je specjalnie do tego celu przeznaczonymi bejcami i lazurami, jednym kolorem albo dwiema lub trzema warstwami z przecierkami, co pozwala uzyskać niezwykle interesujące efekty przy niezbyt wysokich kosztach. Zastosowanie tynku strukturalnego: •optycznie ociepla wnętrze, •nadaje mu indywidualny charakter, •pozwala uzyskać za każdym razem inny, wyjątkowy efekt, •jest oryginalnym elementem we wnętrzu, •idealnie nadaje się do stylowych mebli, zarówno nowoczesnych, jak i antyków.

CzarodziejskieWnetrza

CREDO Wierzymy, że dom powinien być spełnieniem marzeń, nawet tych najdzikszych i najbardziej fantazyjnych. Uważamy, że dom jest wyrazem tego, co tkwi w duszy jego mieszkańców. Dom musi być miejscem, w którym jego mieszkańcy czują się doskonale. Każdy szczegół powinien być tak dopracowany, że gdy na niego spojrzymy, od razu poprawi nam się nastrój. Nie lubimy banalnych mieszkań i sztampowych pomysłów. Wszelkie stereotypy wyrzuciliśmy za drzwi. Chcemy spełniać marzenia, pragniemy pomóc Ci wyrazić swoje wnętrze poprzez wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Jeśli masz szalone pomysły, podejdziemy do nich z tym większą pasją, im większa towarzyszy Tobie. Co Ty na to?

CzarodziejskieWnetrza

Tomasz Jan Tkaczyk Doskonały specjalista budowlaniec od dłuższego czasu zajmujący się różnymi technikami wykończeniowymi. Pracował w kilku firmach z branży budowlanej, w tym zajmujących się wykańczaniem wnętrz, wykonując zarówno prace standardowe, jak i na specjalne zlecenie. Otrzymał certyfikat w zakresie doboru i profesjonalnego zastosowania produktów marki Tikkurila do wnętrz, drewna i metalu przy użyciu narzędzi Anza. — Perfekcyjne wykonanie, zgodne ze sztuką budowlaną jest dla mnie najważniejsze — zastrzega. — Dlatego zawsze dbam o dokładność, uważnie nadzoruję pracowników i nieustannie śledzę w prasie branżowej najnowsze rozwiązania technologiczne.

CzarodziejskieWnetrza

Anna Maria Thor Twórcza dusza firmy. Jej przygoda z wnętrzarstwem jest kontynuacją fascynacji sztuką użytkową we wszelkich jej przejawach (projektowanie odzieży, przedmiotów użytkowych, projekty typograficzne książek, a wreszcie wnętrza), ale też wynikiem nacisków licznego grona znajomych. Tak naprawdę od tego się zaczęło. — Kiedy wykończyłam swoje mieszkanie — mówi — nagle okazało się, że wszyscy chcą, żeby coś dla nich wymyślić, żeby stworzyć w ich mieszkaniu coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Być może właśnie wspaniałym ludziom, którzy mnie otaczają, zawdzięczam to, że zajęłam się wnętrzarstwem profesjonalnie.

CzarodziejskieWnetrza

O firmie Zajmujemy się artystycznym wykańczaniem wnętrz. Nasza praca jest zarazem naszą pasją. Specjalizujemy się w realizacji nietypowych pomysłów. Dbamy o to, aby każda nasza realizacja była niepowtarzalna. Staramy się nie powielać pomysłów. Wszystkie nasze prace realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów i narzędzi. Często wykonujemy poszczególne elementy ręcznie. Tynki — na życzenie klienta — malujemy w pełni światłoodpornymi farbami artystycznymi doskonalej jakości. Jeśli klienci wyrażają takie życzenie, zajmujemy się także doradztwem, projektowaniem przedmiotów użytkowych, jak również pośrednictwem w zleceniu ich wykonania. Świadczymy również standardowe usługi z zakresu wykańczania wnętrz, jednak naszym głównym celem jest artystyczna aranżacja i dekoracja. Standardowe usługi wykończeniowe pragniemy zaoferować osobom, które zamówią przynajmniej jeden element artystyczny. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami z poszczególnych branż, dlatego możemy Państwu zaproponować najwyższy standard wykończenia.

Napisz wiadomość

Do: CzarodziejskieWnetrza

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do profilu "CzarodziejskieWnetrza"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil CzarodziejskieWnetrza? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.